یدک کش تهران متشکل از 120 دستگاه کامیون، یدک کش، یدک کش و امدادگر است که به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران بدون توجه به جایی که هستید با نرخ های مصوب اتحادیه در دسترس هستند. بسیاری از ما ممکن است از روزهای خدمات خودرو یا تاریخ دقیق آنها مطلع نباشیم. علاوه بر این، اکثر ما به خدمات این مراکز و تاثیر آن بر سلامت و آسایش روزانه خود توجه چندانی نمی کنیم.

خودرو و تاثیر غیرقابل انکار آن در حمل و نقل روزانه و سرعت بخشیدن به کار روزانه ما همه جا، همه جا و غیرقابل انکار است. به موازات این سطح از استفاده جهانی از خودرو، نیاز به خدمات مناسب و کارآمد برای انجام تعمیرات و پاسخگویی به تقاضاهای این صنعت شهری پرکاربرد نیز افزایش یافته است. خدماتی که امروزه به عنوان خدمات خودکار شناخته می شوند. با خرید یدک کش خودرو در زمان کمی می توانید ماشین تان را تعمیر کنید.

فهرست مطالب

امداد خودرو و خدماتی که مردم از آن دریافت می کنند

ماجرای ماشین، ورودش به ایران و اولین تعمیرگاه ها

این مشکل چگونه می تواند با روز سرویس خودرو شما مرتبط باشد

تعمیرات خودرو و توضیحات آن همراه با یدک کش

5 مورد از خدمات مختلفی برای خودرو ارائه می شود

بازدید و تعویض روغن چه تاثیری بر عملکرد خودرو دارد

بازدید و تعویض فیلتر هوا و اهمیت آن در عملکرد خودرو

آشنایی با تسمه تایم و اهمیت نیاز تعویض آن

بررسی و تعویض شمع خودرو در یدک کش

تعمیر و نگهداری موتور و تأثیر آنها بر بهبود عملکرد خودرو

اهمیت بررسی خودرو به هنگام خرید خودروی دست دوم

نتیجه گیری اهمیت تعمیر به موقع خودرو با امداد خودرو

سوالات متداول خرید یدک کش خودرو و تعمیرات آنی خودرو

فهرست تصاویر

خودروبر 1 خدمات ارائه شده توسط امداد خودروها

خودروبر 2 اهمیت تعویض به موقع تسمه تایم

خودروبر 3 چک کردن کامل خودروی کارکرده با امداد خودرو

امداد خودرو فلاحی و خدماتی که مردم از آن دریافت می کنند

خدمات تعمیر خودرو سابقه طولانی دارد. با ورود خودرو به زندگی مردم و تاکید و تثبیت نقش آن، تقاضا برای این خدمات افزایش می‌یابد. اما اگر بخواهیم روزی را برای تشکر از کسانی که در این زمینه خدمات ارائه می دهند تعیین کنیم. باید اعتراف کنیم که هر روزی که خودروهایمان را تعمیر می‌کنیم، روز سرویس  خودرو است.

همه ما از این خدمات بهره مندیم. چه در تقویم روز سرویس خودرو باشد و چه نباشد، این خدمات می‌توانند با کمک متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای زندگی ما را آسان کنند. در صورت مشاهده خرابی خودرو کافیست خرید یدک کش خودرو انجام دهید. به خودروبر 1 توجه کنید.

عنوان یدک کش تهران
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1871کلمه
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

ماجرای ماشین، ورودش به ایران و اولین تعمیرگاه ها

اگرچه تاریخ دقیق ورود اولین خودروها به ایران ثبت نشده است. اما بسیاری از مورخان معتقدند مظفرالدین شاه اولین کسی بود که خودروهای رنو فرانسوی را وارد کرد. که همراه با رانندگان خود در سراسر روسیه و دریای خزر سفر کردند. بدیهی است که با اقتصاد آن زمان، برای مدت طولانی نه خبری از ماشین بعدی بود و نه گاراژی برای رسیدگی به آنها.

برای تعمیرات ماشین‌تان کافیست با یدک کش تهران به شماره 09190303476 تماس بگیرید.

این مشکل چگونه می تواند با روز سرویس خودرو شما مرتبط باشد

خودرو دقیقاً بر روند زندگی شهری تأثیری برعکس در ایران داشته است. بسیار سریع و تاثیرگذار است و می تواند در کوتاه ترین زمان شیوه زندگی و درآمد ایرانیان را تغییر دهد. با توجه به رشد آمار خودروها و استفاده از آنها، اولین تعمیرگاه‌ها ظاهر شد و تعمیرکاران برای این کار آموزش دیدند.

با توجه به تقاضای زیاد و بازخوردهای مثبت انواع خودروها در جهان، این صنعت درآمدزا همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. با تولید خودروهای متنوع و همچنین افزایش تقاضا برای تعمیرات خودرو و ارائه خدمات متنوع برای این خودروها، ضرورت دارد. تا به امروز، ساخت و راه اندازی مراکز تعمیر و سرویس خودرو به یک صنعت فراگیر تبدیل شده است که بازخورد مثبتی از سوی مردم داشته است.

خودروبر 1 خدمات ارائه شده توسط امداد خودروها

تعمیرات خودرو و توضیحات آن همراه با یدک کش تهران

برخلاف ظاهر ساده و مختصر آن، این سوال به طیف وسیعی از خدمات با دامنه و اهمیت گسترده مربوط می‌شود. علاوه بر حل مشکلات خودرو، به شاخه‌های مختلف برق و مکانیک نیز می‌پردازد.

 کلیه کارها در دپارتمان تخصصی تعمیرات خودرو توسط کارآموزان مجرب و مطلع مکانیک و برق در این راستا انجام می‌شود که به برق خودرو و دانش حرفه ای آن تسلط دارند. با خرید یدک کش خودرو می‌توانید با هزینه مقرون به صرفه ماشین تان را تعمیر کنید. برای آشنایی با خرابی سیبک خودرو به مقاله قبلی بروید.

5 مورد از خدمات مختلفی برای خودرو ارائه می شود

1- روغن را چک و تعویض کنید

2- فیلتر هوا را بررسی و تعویض کنید

3- تسمه تایم را تعویض کنید

4- بازدید و تعویض شمع

5-نگهداری و بازرسی موتور

برای تعویض و دریافت خدمات با یدک کش تهران تماس بگیرید. تیم مجرب emdadkhodrofalahi در طول شبانه روز قادر به ارائه خدمات می‌باشد.

بازدید و تعویض روغن چه تاثیری بر عملکرد خودرو دارد

روغن موتور عامل اصلی در بهبود و افزایش عملکرد موتور خودرو شما است. خواص این مایع مانند صافی و تشکیل لایه محافظ نیز از پارگی و سایش قسمت‌های مختلف موتور خودرو جلوگیری می‌کند و آن را سالم نگه می دارد و در اوج راندمان کار می‌کند. تعویض منظم روغن در emdadkhodrofalahi انجام می شود و بسیار جدی گرفته می‌شود.

وظیفه یک مکانیک حرفه‌ای این است که این کار را به صورت حرفه‌ای انجام دهد و از روغن مناسب و سازگار با موتور و به مقدار و دقت کافی استفاده کند. تاخیرهای طولانی مدت در این کار می‌تواند اثرات مخرب بسیاری بر عملکرد خودرو داشته باشد و در نهایت منجر به زنگ زدگی، پوسیدگی، افزایش مصرف سوخت و کاهش قابل توجه عمر موتور شود. برای تعویض روغن با یدک کش تهران تماس بگیرید. سپس به خودروبر 2 دقت کنید.

بازدید و تعویض فیلتر هوا و اهمیت آن در عملکرد خودرو

اجزای مختلف موتور خودرو نسبت به آلودگی هوا و وجود ذرات گرد و غبار و آلاینده ها بسیار حساس هستند. اگر این مواد به اجزای داخلی خود نفوذ کنند، می توانند باعث اختلال در عملکرد و در نهایت فروریختن آن اجزا شوند. تعویض فیلتر هوا یکی دیگر از خدمات مهم در سرویس خودرو است که ضمن جلوگیری از آسیب و آلودگی بیشتر، عملکرد خودروی شما را افزایش داده و بهبود می‌بخشد.

طبق استاندارد، فیلتر باید هر 3000-5000 کیلومتر برای هر خودرو تعویض شود. افزایش و تغییر در صدا و ارزش موتور، افزایش مصرف سوخت، رسوب شمع و اختلال در فرآیند احتراق، همگی از مشکلات ناشی از تاخیر در تعویض فیلتر هوای خودرو هستند. برای تعمیرات ماشین خود در هر نقاط از شهر کافیست با یدک کش تهران تماس بگیرید.

خودروبر 2 اهمیت تعویض به موقع تسمه تایم

آشنایی با تسمه تایم و اهمیت نیاز تعویض آن

یکی دیگر از خدمات مهم خودرو تعویض تسمه تایم است. قسمتی که میل لنگ را به سوپاپ‌های موتور متصل می‌کند وظیفه هماهنگی زمان چرخش را بر عهده دارد. این نوار لاستیکی تقویت شده با الیاف و قفسه ها را می توان در سرسیلندر اکثر خودروها یافت. در خودروهای سنگین، این تسمه با زنجیر تایمی جایگزین می‌شود که استحکام بیشتری دارد و نیاز به تعویض کمتری دارد.

وقتی قسمتی از دندانه‌های تسمه فرسوده می‌شود باید با قطعه جدید تعویض شود. در غیر این صورت، پارگی ناگهانی آن می‌تواند فاجعه بار باشد. بر اساس شواهد و تجربه تعمیرکاران خودرو، انواع خودروها در هر 100000 کیلومتر نیاز به بازرسی منظم و تعویض تسمه تایم دارند. هنگامی که ماشین در محل قابل تعمیر نباشید از طریق خرید یدک کش خودرو می‌توانید ماشین را به نزدیک ترین تعمیرکار ببرید.

بررسی و تعویض شمع خودرو در یدک کش تهران

شمع قطعه کوچکی در خودرو است که با ایجاد ولتاژ بالا و جرقه و ایجاد جرقه برق مورد نیاز برای حرکت خودرو را تامین می کند. این عملیات اساس نحوه کار خودرو را تشکیل می‌دهد. اگر شمع ها به موقع سرویس نشوند، کل عملکرد کوبش و احتراق با تاخیر و یا قطع کامل همراه خواهد بود. علاوه بر این به دلیل تولید نشدن جرقه لازم، آلایندگی بالا نیز وجود دارد. در نتیجه ماشین با لرزش و صدا روشن نمی شود و کار نمی‌کند.

سرویس و تعویض شمع یکی از خدمات عمومی تعمیرکاران است که در مراکز و اتوسرویس ها ارائه می شود. مشتریان عزیز می توانند با خرید یدک کش خودرو و هزینه‌ی کم تعمیرات ماشین خود را به راحتی انجام دهند کافیست با شماره 09190303476 تماس بگیرید. سپس خودروبر 3 مشاهده کنید.

تعمیر و نگهداری موتور و تأثیر آنها بر بهبود عملکرد خودرو

بازرسی موتور را می‌توان بازرسی خودرو در نظر گرفت. این کار به اندازه بررسی عملکرد سنسورها، سوپاپ‌های گاز و پمپ‌های سوخت، چراغ‌های بازرسی خودرو و موارد دیگر برای محافظت از خودرو در برابر سایش و بهبود عملکرد مهم است. با این کار می‌توان مشکلات احتمالی در قسمت‌های مختلف خودرو را به موقع کنترل و تعمیر کرد.

بهتر است این کار را به طور منظم انجام دهید و منتظر نمانید تا ماشین شما خراب شود. امداد خودرو فلاحی مکانی امن و حرفه‌ای برای انجام بازرسی موتور و هرگونه تعمیرات لازم می‌باشد. برای تعمیرات خاص باید خرید یدک کش خودرو انجام دهید. که با بیمه و امنیت بالا می‌توانید ماشین را به نزدیک ترین تعمیرکار حمل کنید.

خودروبر 3 چک کردن کامل خودروی کارکرده با امداد خودرو

اهمیت بررسی خودرو به هنگام خرید خودروی دست دوم

همه خودروها چه نو و چه کارکرده نیاز به تعمیر و نگهداری منظم خودرو دارند. با بالا رفتن سن خودرو، نیاز به سرویس آن بدون توجه به عملکرد آن امری بدیهی و اجباری است. اما وقتی نوبت به خرید خودروی دست دوم می‌رسد، مشکل بسیار جدی تر است.

اطلاعاتی مانند عملکرد موتور نمی‌تواند کل داستان خودرو را برای مالک بازگو کند. در عوض، emdadkhodrofalahi سعی می‌کنند با دسترسی به موتور و عیب یابی و تعمیر اجزای مختلف آن، مشکل را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند. برای تعمیر عیب ماشین‌تان بایست خرید یدک کش خودرو انجام دهید. تا امدادگران ما در کمترین زمان در محل شما باشند.

نتیجه گیری اهمیت تعمیر به موقع خودرو با امداد خودرو فلاحی

در پایان این مطلب بار دیگر به روزهای سرویس خودرو و خدمات یادآور این مجموعه تاکید می‌کنیم. اگرچه 15 مارس به عنوان روز خدمات خودرو در تقویم گاراژها شناخته می‌شود، اما در واقع رویدادی است که هر روز در زندگی ما و صنعت حمل و نقل رخ می‌دهد. ما هر روز با ماشین در خیابان رانندگی می‌کنیم. اگر ماشین مشکلی داشته باشد، ماشین را درب تعمیرگاه پارک می‌کنیم و به راحتی از خدمات تعمیرگاه لذت می‌بریم.

ما همچنین بهترین تعمیرات و خدمات خودرو را جمع آوری کرده‌ایم. بررسی و تعویض روغن، تعویض تسمه تایم، سرویس و بررسی موتور، بررسی و تعویض فیلتر هوا، بررسی و تعویض شمع‌ها از جمله مواردی است که هر خودرویی به آن نیاز دارد. همچنین می‌توانید با این خدمات بهترین و ایمن رانندگی را تجربه کنید.

سوالات متداول خرید یدک کش خودرو و تعمیرات آنی خودرو

  • اگر شمع خودرو به موقع تعویض نشود چه اتفاقی می افتد؟

کل عملکرد کوبش و احتراق با تاخیر و یا قطع کامل همراه خواهد بود

  • سرویس کاران خودرو چه خدماتی ارائه می دهند؟

تعویض روغن، تسمه تایم،سوخت رسانی،بازرسی موتور…

  • چه قسمتی میل لنگ را به سوپاپ های موتور متصل می کند؟

تسمه تایم

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *