یدک کش تهران همیشه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مربوط به حمل خودروهای آسیب دیده، پذیرش خدمات یدک کش، تماس تلفنی با ما و اعزام تیم امداد خودرو تهران در اسرع وقت به محل مورد نظر می باشد. مردم شهر تهران امروز با چالش هایی روبرو هستند و کارشناسان ما این نیاز را به طور کامل برطرف کرده اند. ماشینی که روشن نمی‌شود یکی از آن کابوس‌هایی است که هر کسی می‌تواند ببیند و رویارویی با آن بسیار ترسناک است. پراید که یکی از خودروهای پرطرفدار و پرکاربرد در ایران است، ممکن است در راه اندازی مشکل داشته باشد. شاید مشکل پیچیده باشد و باید از خدمات جرثقیل حمل خودرو استفاده کنید.

فهرست مطالب

بررسی و نشانه های علائم خرابی استارت زدن ماشین پراید

دلیل روشن نشدن خودرو پس از استارت زدن

بررسی قطع نشدن استارت پس از روشن شدن ماشین

شنیدن صدای تق تق در استارت ماشین نشانه ی چیست

علت روشن نشدن ماشین در هنگام استارت اول

گاهی ممکن است استارت بعد از استارت زدن خودرو متوقف نشود

گاهی ممکن است ماشین در استارت اول روشن نشود

چه چیزی باعث شکست زغال سنگ استارت پراید می شود

تمام شدن ذغال قابل تعمیر است

کثیف شدن ذغال از دیگر دلایل روشن نشدن خودرو

چسبیدن ذغال به بدنه یک امر مهم در استارت نخوردن خودرو

اکنون بررسی نماییم چرا خودرو دیر روشن می شود

علت شنیدن صدای غیرعادی استارت خودرو چه چیزی است

نتیجه گیری روشن نشدن خودروی پراید

سوالات متداول در مورد علت های استارت نخوردن خودرو

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 روشن نشدن خودرو

حمل خودرو 2 شکسته شدن زغال در خودرو

حمل خودرو 3 شنیدن صدا در هنگام استارت ماشین

عنوان یدک کش تهران
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1592کلمه
مدت زمان مطالعه 15دقیقه

بررسی و نشانه های علائم خرابی استارت زدن ماشین پراید

ابتدا علائم خرابی استارت خودرو را به شما می گوییم تا بتوانید با مشاهده آن قبل از رفتن به تعمیرگاه یا استفاده از خدمات توسط امداد خودرو فلاحی برای تعمیر یا تعویض، مشکل استارت خودرو خود را به راحتی تشخیص دهید.

این علائم ممکن است به تنهایی در ماشین شما ظاهر شوند یا ممکن است چندین علامت همزمان ظاهر شوند، بنابراین باید توجه کافی داشته باشید. به حمل خودرو 1 توجه کافی داشته باشید.

دلیل روشن نشدن خودرو پس از استارت زدن توسط یدک کش تهران

گاهی ممکن است استارت بزنید، اما ماشین شما روشن نشود و هر چند بار هم که این کار را انجام دهید، همان مشکل ادامه خواهد داشت. در این حالت رله استارت به احتمال زیاد ایراد دارد و باید توسط تعمیرگاه معتبر تعمیر یا تعویض شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. شما می توانید از طریق تماس با جرثقیل حمل خودرو با امداد خودرو فلاحی با قیمت مناسب تعمیر نمایید.

حمل خودرو 1 روشن نشدن خودرو

بررسی قطع نشدن استارت پس از روشن شدن ماشین

گاهی اوقات بعد از استارت زدن ماشین استارت می خورد اما لرزش ادامه دارد. در این صورت ممکن است رله استارت مشکل داشته باشد و مدار استارت همچنان معتبر باشد. این مشکل می تواند باعث ایجاد مشکل در عملکرد خودرو شما شود و شما باید سریعا به آن رسیدگی کنید و برای رفع آن از خدمات یدک کش تهران استفاده کنید.

شنیدن صدای تق تق در استارت ماشین نشانه ی چیست

یکی دیگر از علائم خرابی رله استارت که ممکن است با آن مواجه شوید، ضربه زدن است. این مشکل همچنین ممکن است نشان دهنده مشکل در سیستم استارت خودرو شما باشد.

علت روشن نشدن ماشین در هنگام استارت اول

گاهی ممکن است استارت بزنید، اما ماشین شما روشن نشود. هر چند بار هم که این کار را انجام دهید، همان مشکل ادامه خواهد داشت. در این حالت احتمال دارد رله استارت معیوب باشد و باید در تعمیرگاه های معتبر تعمیر یا تعویض شود تا از مشکلات بعدی جلوگیری شود. امداد خودرو فلاحی می تواند به شما در این امر کمک کند. کافیست با ما تماس بگیرید و با جرثقیل حمل خودرو ماشین تان را به تعمیرگاه معتبر حمل کنید. اکنون در حمل خودرو 2 با ما همراه باشید.

گاهی ممکن است استارت بعد از استارت زدن خودرو متوقف نشود

گاهی اوقات ممکن است زمانی که ماشین را روشن می کنید، ماشین استارت می خورد اما تکان ادامه می یابد. در این حالت ممکن است مشکل از رله استارت باشد و مدار استارت هنوز فعال باشد. این مشکل می تواند باعث ایجاد مشکل در عملکرد خودرو شما شود و شما باید سریعا به آن رسیدگی کنید و برای رفع آن از خدمات مکانیکی خودرو استفاده کنید.

گاهی ممکن است ماشین در استارت اول روشن نشود

مشکل دیگری که ممکن است با آن مواجه شوید و اغلب پیش می آید این است که ماشین شما با استارت زدن برای اولین بار روشن نمی شود و روشن شدن آن دو یا سه بار طول می کشد.

این مشکل به احتمال زیاد ناشی از خرابی سیستم استارت است. در صورت مشاهده آن، باید بلافاصله نزد تعمیرکار بروید و از مکانیک خودکار emdadkhodrofalahi بخواهید سیستم استارت را تعمیر کند تا بتوانید با خیال راحت در جاده باشید. ممکن است تعمیرات شما زمان بر باشد. و امکان تعمیر در محل وجود نداشته باشد. بنابراین بایست توسط جرثقیل حمل خودرو به نزدیک ترین تمیرکار حمل شود.

حمل خودرو 2 شکسته شدن زغال در خودرو

چه چیزی باعث شکست زغال سنگ استارت پراید می شود

زغال سنگ راه انداز یکی از اجزای مهم در استارت است که نقش مهمی در عملکرد عادی استارت دارد. در اینجا برخی از دلایلی وجود دارد که چرا راه اندازی زغال می تواند مشکل ساز باشد و استارت خودرو شما ممکن است خراب شود. اگر استارتر بد است، حتما باید زغال را چک کنید. اگر علائمی که در مورد آن صحبت می کنیم مشاهده کردید، ممکن است نیاز به تعویض زغال استارتر داشته باشید. شما باید از جرثقیل حمل خودرو استفاده نمایید. کافیست از شماره تماس 09190303476 با ما تماس بگیرید.

تمام شدن ذغال توسط یدک کش تهران قابل تعمیر است

یکی از دلایل شکست استارت پراید، آلودگی آن بود. زغال سنگ به دلیل اصطکاک زیاد خورده و مصرف می شود و این مشکل می تواند منجر به خرابی استارت شود.

اگر دیدید که زغال سنگ تمام شده است، فورا آن را تعویض کنید. می توانید کار تعمیر خودرو را به تیم خدمات emdadkhodrofalahi در منزل توسط یدک کش تهران بسپارید. برای آشنایی با برخی از تعمیرات توسط مکانیک می توانید مقاله قبلی مطالعه نمایید.

کثیف شدن ذغال از دیگر دلایل روشن نشدن خودرو

یکی دیگر از دلایل احتمالی استارت خودرو معیوب، زغال سنگ کثیف است. زغال چوب می تواند با خاک و گرد و غبار آلوده شود که می تواند بر عملکرد مناسب آن تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که اگر زغال شما کثیف شد، باید آن را بیرون بیاورید و آن را کاملا تمیز کنید و دوباره بگذارید. سپس به حمل خودرو 3 دقت نمایید.

چسبیدن ذغال به بدنه یک امر مهم در استارت نخوردن خودرو

چسبیدن زغال سنگ به بدن ممکن است دلیل دیگری برای شکست آن باشد. در این صورت علت چسبندگی زغال سنگ را دریابید و سعی کنید آن را به طور جدی تعمیر کنید، در صورت خرابی قفسه زغال سنگ نیاز به تعویض دارد. جرثقیل حمل خودرو در تهران به شما کمک می کند تا خودروی خود را نزد تعمیرکار معتبر ببرید.

اکنون بررسی نماییم چرا خودرو دیر روشن می شود

گاهی اوقات ممکن است خودرو پس از روشن شدن با کمی تاخیر مواجه شود که ممکن است نشان دهنده مشکل در بوش استارت خودرو شما باشد.

در صورت مشاهده این مشکل توصیه می کنیم استارت خودرو خود را به تعمیرگاه ببرید و بوش های آن را تعویض کنید. جرثقیل حمل خودرو در سریع ترین زمان ممکن به شما ملحق می شود. تا خودروی خود را با کمترین هزینه و با تعرفه اتحادیه توسط ما تعمیر نمایید.

حمل خودرو 3 شنیدن صدا در هنگام استارت ماشین

علت شنیدن صدای غیرعادی استارت خودرو چه چیزی است

گاهی اوقات وقتی آن را راه اندازی می کنید، ممکن است صداهای غیرمعمولی بشنوید که توجه شما را به خود جلب می کند. باید بدانید که در این صورت به احتمال زیاد مشکل از autostart است و باید این قسمت را تعمیر کنید تا مشکل برطرف شود. بهتر است برای رفع این مشکل در اسرع وقت از خدمات تعمیر خودرو استفاده کنید.

نتیجه گیری روشن نشدن خودروی پراید توسط یدک کش تهران

در این مقاله در مورد نشانه های استارت ضعیف صحبت کردیم، گفتیم نشانه های استارت ضعیف چیست و با مشاهده آنها می توانید متوجه شوید که خودروی شما مشکل استارت دارد یا خیر.

همچنین در قسمت بعدی علائم شکست راه اندازی زغال سنگ چیست و در قسمت قبل مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو باشید را توضیح دادیم و برای هر کدام راه حل هایی ارائه کردیم تا بتوانید از آنها برای حل مشکلات موجود استفاده کنید. امیدواریم این مقاله به شما در درک علائم و دلایل خرابی استارت کمک کرده باشد و رسیدگی به این مشکل و رفع مشکل در صورت بروز مشکل را برای شما آسان کرده باشد. شما می توانید این مشکل را خیلی سریع با یک سرویس مکانیک خودکار توسط یدک کش تهران برطرف کنید.

سوالات متداول در مورد علت های استارت نخوردن خودرو

  • اگر خودرو در استارت صدای غیر طبیعی داشت چه کاری باید انجام دهیم ؟

مشکل خودروی شما اتومارت استارت است و بایست توسط جرثقیل حمل خودرو نزد مکانیک ببرید.

  • اگر خودرو با تاخیر روشن شود نشانه ی چیست ؟

مشکل دیر روشن شدن خودرو ممکن است از بوش استارت باشد.

  • در چه ساعاتی می توان با تعمیرکار معتبر خودرو را تعمیر کرد؟

شما در هر ساعتی از شبانه روز قادر هستید با ما تماس بگیرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *