امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


 

موضوع امدادخودرو شبانه روزی کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمه 1139 کلمه
مدت زمان 11 دقیقه

 

فهرست مطالب

8 دلیلی که باید هنگام آسیب خودرو با @امدادخودرو کرج تماس بگیرید!

8 مورد از #خدماتی که امدادخودرو کرج انجام میدهد چیست؟

 1. امداد رسانی آنلاین
 2. مکانیک سیار
 3. پنچرگیری
 4. حمل خودرو
 5. امداد باتری
 6. تعویض روغن
 7. سوخت رسانی
 8. باز کردن قفل خودرو
 9. تعمیرات شیشه:

5 *مزایای استفاده از امدادخودرو شبانه روزی کرج انجام میدهد!

7 مورد از ویژگی های امدادگران امداد خودرو فلاحی چیست؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 امدادخودرو شبانه روزی کرج

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

 

8 دلیلی که باید هنگام آسیب خودرو با @امدادخودرو کرج تماس بگیرید!

امدادخودرو شبانه روزی کرج از افراد و تیم متخصص، با استعداد و با تجربه و مهارت تشکیل شده است. تجهیزات و امکانات فنی امداد خودرو کرج از پیشرفته ترین و بروز ترین ها است. امدادخودرو شبانه روزی کرج از بهترین و مجرب ترین افراد تشکیل شده است. به تمامی مشکل های فنی و مکانیکی مسلط هستند و از مهارت و دانش بالایی برخوردار هستند. بنابراین در مواقع مشکل از سریع و درست پیش رفتن امدادگران امداد خودرو کرج اطمینان کامل داشته باشید. امدادخودرو فلاحی یکی از با سابقه ترین و شناخته شده ترین امدادخودرو کرج است که امروزه با تخصص بالایی فعالیت میکند. زمانی که خودرو شما به دلیل مشکلات فنی از حرکت می ایستد، باید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. همچنین اگر این اتفاق نیمه شب در وسط جاده اتفاق بیفتد با امدادخودرو شبانه روزی کرج تماس بگیرید. تیم امدادخودرو فلاحی به سرعت خدمات را به شما ارائه دهند.

زمانی که مشکل فنی برای خودرو شما پیش می اید، بهتر است چند نکته را بدانید. اگر با امدادخودرو تماس گرفتید برای حمل خودرو خود، دقت کنید که با حمل آن به ماشین شما آسیب نزند. اگر چنین اتفاقی رخ داد،شما باید خسارت وارده را از آنها دریافت کنید. قیمت، دستمزد و هزینه امکانات و خدمات انجام شده را حتما قبل از ازائه خدمات بپرسید. امکانات مهم امدادخودرو  نظیر موتور سیکلت، خودرو حمل کامیون و جرثقیل موبایلی می باشد. امدادخودرو شبانه روزی کرج،خدمات ضمانتی خود را در 24ساعته روز و 7 روز هفته به شما می دهد. همچنین در روز های تعطیل هم به همه صنف ها و شرکت ها و… امداد رسانی میشود. یکی از تصاویر خودروبر های امدادخودرو ما را در (شکل 1 امدادخودرو کرج) مشاهیده می کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

8 مورد از #خدماتی که امدادخودرو کرج انجام میدهد چیست؟

 1. امداد رسانی آنلاین:

امدادخودرو شبانه روزی کرج می تواند خدمات خودرا به صورت آنلاین به مشتری بدهد. زمانی که خودرو دچار مشکل فنی شده و تمامی وسایل تعمیراتی در خودرو فرد وجود داردبه امدادرسانی آنلاین نیاز دارد. فرد با امدادخودرو تماس میگیرد و مشکل خودرو خود را به امداد رسان میگوید. امدادرسان عیب خودرو و رفع آن را به طور کامل به فرد میگوید تا مشکل را حل کند.

 1. مکانیک سیار:

هنگامی که خودرو دچار مشکلی شده که میتوان آنرا در همان مکان تعمیر کرد،به مکانیک سیار نیاز است. مکانیک سیار امدادخودرو کرج خود را در کمترین زمان به آنجا میرساند تا مشکل شما را رفع کنند.

 

 1. پنچرگیری:

در جاده ممکن است خودروی شما دچار پنچری شود و شما امکان تعویض آنرا نداشته باشید. در این زمان شما به امداد خودرو نیاز پیدا میکنید. امداد رسان خدماتی از جمله پنچرگیری، بادگیری و تعویض لاستیک برای شما انجام میدهد.

 

 1. حمل خودرو:

زمانی که ماشین شما در مکانی خراب میشود که امکان تعمیر در آن مکان نباشد، به حمل خودرو نیاز دارید. همچنین اگر زمان زیادی برای تعمیر ماشین نیاز است، به تعمیرگاه منتقل میشود. حمل خودرو با استفاده از یدک کش و کفی خودروبر انجام میشود.

 

 1. امداد باتری:

در فصل سرما و زمستان، خودروها اکثر مواقع دچار مشکل باتری میشوند. امدادخودرو در دو صورت میتواند به شما کمک کند. امدادخودرو کرج در زمان کوتاهی باتری خودرو را با ضمانت نامه تعویض میکند. همچنین میتواند با باتری به باتری کردن، خودروی شما را به سرعت روشن کنند.

 

 1. تعویض روغن:

زمانی که روغن خودرو را به موقع تعویض نکنید، ممکن در راه مشکلاتی را بوجود بیاورد. بنابراین شما به روغن نیاز دارید و باید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. تیم متخصص امدادخودرو فلاحی، با استفاده از روغن های با کیفیت مشکل شمارا رفع می کنند.

 

 1. سوخت رسانی:

زمانی که در راه سوخت تمام میکنید و نیاز به گاز و بنزین دارید میتوانید با امدادخودرو تماس بگیرید. امدادخودرو شبانه روزی کرج زمانی که نیاز به سوخت داشته باشید، در کمترین زمان سوخت موردنظر را به شما میرساند.

 

 1. باز کردن قفل خودرو:

زمانی که سوئیچ شما گم شده باشد یا در ماشین جا مانده باشد ویا در قفل شکسته باشد. امداد خودرو با تجهیزات کامل برای باز کردن درب خودرو به کمک شما می آیند.

 1. تعمیرات شیشه:

زمانی که شیشه خودرو شما شکسته باشد،برای تعمیر و تعویض آن از امدادخودرو کمک بخواهید.

5 *مزایای استفاده از امدادخودرو شبانه روزی کرج انجام میدهد!

1.مشاور تلفنی رایگان 24ساعته در رابطه با عیب های خودرو شما

2.امداد رسانی در 24ساعته و 7 روز هفته حتی ایام تعطیل

3.تعمیر خودرو در هر مکان و زمان

4.تکنسین های خوش رفتار و خوش برخورد

5.تعمیر خودروی شما در کمترین زمان

 

یکی از خدمات های ما را می توانید در (شکل 2 امدادخودرو شبانه روزی کرج) مشاهده کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalah

شکل 2 امدادخودرو شبانه روزی کرج

7 مورد از ویژگی های امدادگران امداد خودرو فلاحی چیست؟

1.در دسترس بودن همیشگی آنها:

هنگامی که مشکلی برای خودرو شما پیش بیاید،باید با نزدیکترین امداد خودرو تماس بگیرید. اگر امداد خودرو در دسترس و نزدیک شما نباشد، ممکن است نتوانند به سرعت خود را به شما برساند.

2.اعزام شدن سریع به محل خواسته شده:

هنگامی که با @emdadkhodrofalahi تماس بگیرید، نیروهای مجرب ما در سریع ترین زمان به محل خواسته شده اعزام میشوند.

3.دارای تجهیزات بروز و پیشرفته:

امدادخودرو باید از تجهیزات و وسایل کاملی برخوردار باشد. اگر هنگام امداد رسانی از قطعات با کیفیت استفاده نشود و یا تجهیزات کافی نداشته باشند، مشکل برطرف نمیشود. همچنین ممکن است خساراتی هم به خودرو وارد کند.

4.دارای افراد متخصص و باتجربه:

تیم امدادخودرو کرج از افراد متخصصی تشکیل شده است که در هر زمینه ای میتواند مشکل شمارا به سرعت رفع کند.

5.استفاده از با کیفیت ترین قطعات:

قطعات استفاده شده برای خودروها از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین از قطعات و تجهیزات بروزی استفاده میشود.

6.رعایت کردن نکات ایمنی:

افرادی که خودرو شما را تعمیر میکنند، نکات ایمنی را به طور کامل رعایت میکنند. نکات ایمنی هنگام تعمیر خودرو باید انجام شود تا مشکلات خودرو بیشتر نشود.

7.ارائه بیمه نامه :

اگر خودرو شما نیاز به حمل داشته باشد، امدادخودرو شبانه روزی کرج بیمه نامه ای به شما میدهد تا نگرانی نداشته باشید. اگرهم آسیبی به خودرو شما وارد شود، خسارت به طور کامل پرداخت میشود. تصویری از مجموعه امداد خودرو ما را میتوانید در (شکل 3 امدادخودرو فلاحی) مشاهده کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

شکل 3 امدادخودرو فلاحی

 

 

 

 

 

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *