خودرویر-خودروبر کرج

خودرویر-خودروبر کرج-امداد خودرو فلاحی


خودروبر کرج (امداد خودرو فلاحی) اعلام می‌دارد. با دزدیده شدن بیش از یک میلیون وسیله نقلیه در جمهوری اسلامی! در هر سال، سرقت وسایل نقلیه به یک نگرانی برای صاحبان خودرو تبدیل شده است. خوشبختانه، شما می توانید با انجام برخی اقدامات ساده، از جمله رعایت برخی اقدامات احتیاطی اولیه! استفاده از لنگرها و توجه به محل پارک خود، شانس خود را برای جلوگیری از سرقت وسیله نقلیه افزایش دهید. اگر برخی اقدامات احتیاطی را رعایت کنید، مهم نیست که ماشین خود را کجا پارک می‌کنید. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر با چند مرحله سریع و آسان می توانید. دزدی ماشین شما را برای سارقان سخت تر کنید.

قهرست مطالب:

چگونه وسیله نقلیه خود را از سرقت در امان نگه دارید

نحوه عملکرد سامانه یا سیستم گرمایش خودروی شما چگونه است؟

چه چیزی باعث فروپاشی سیستم تعلیق خودرو می شود؟

چه قسمت هایی از ماشین من نیاز به بررسی منظم دارد؟

نتیجه گیری کامل و جامع در ارتباط با مقاله

سوال های متداول شما و پاسخ های کامل ما

فهرست تصاویر:

خودروبری کرج 1:تصویر یک

خودروبری کرج 2:تصویر دو

خودروبری کرج 3:تصویرسه

 

چگونه وسیله نقلیه خود را از سرقت در امان نگه دارید

اشیای با ارزش خود را پنهان کنید هنگام ترک وسایل با ارزش در ماشین خود، آنها را از دید دور نگه دارید. گاهی اوقات سارقان با کیف، گوشی و وسایل گران قیمت به دنبال خودروهای پارک شده می گردند. سارقان ماشین شما را تنها نمی گذارند. از نظر خودروبر کرج و دیدن اشیای قیمتی می تواند. باعث شود آنها به ماشین شما نفوذ کنند و وسایل شخصی شما را ببرند. سارقان علاوه بر دارایی‌های شخصی، پول و سایر اقلام شما، می‌توانند اقلامی مانند گواهینامه رانندگی، صورت‌حساب‌هایی با آدرس و سایر اسناد مهم را به دست آورند. که به آنها امکان سرقت هویت شما را می‌دهد. هرگز چنین وسایلی را در ماشین خود رها نکنید.

مهم نیست که چقدر قصد دارید خارج از ماشین باشید.  دزدگیر ماشین را روشن کنید. اگر وسیله نقلیه شما دارای سیستم دزدگیر است. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر (emdadkhodrofalahi) سیستم دزدگیر را روشن کنید. سارقان ممکن است از اتومبیل هایی که فکر می کنند توسط دزدگیر اتومبیل محافظت می شوند اجتناب کنند. علاوه بر قفل کردن درها، چند کار دیگر نیز وجود دارد. که می‌توانید برای سخت‌تر کردن سرقت وسیله نقلیه خود انجام دهید. خدمات مارا ببینید خودروبری کرج 1:تصویر یک. از جمله وسایل ضد سرقت مانند اهرم‌های فرمان یا قفل پدال. دستگاه هایی مانند The Club با محدود کردن دامنه حرکت فرمان، هدایت وسیله نقلیه شما را تقریباً غیرممکن می کنند.

عنوان خودروبر کرج
نویسنده هادی رحیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1533 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

نحوه عملکرد سامانه یا سیستم گرمایش خودروی شما چگونه است؟

خورشید در حال غروب بود و خنکی در هوا موج می زد. می ایستی و یقه کاپشنت را بالا می بری. سپس با سرعت به سمت در می روی و روی صندلی راننده می نشینی. هنگامی که ماشین خود را روشن می کنید، با انگشتان خود در مقابل دریچه های هوا کمی گرما احساس می‌کنید. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر با شروع رانندگی و شروع به رفتن به خانه! ماهیچه هایی که تقریباً می‌لرزند شروع به شل شدن می‌کنند. سیستم گرمایش ماشین شما عملکرد سیستم دیگری را برای گرم نگه داشتن شما یکپارچه می‌کند. ارتباط نزدیکی با سیستم سرد کننده موتور دارد.

و برخی از اجزای مشابه را به اشتراک می گذارد. قطعات مختلفی در کار هستند که گرما را به محفظه سرنشین خودرو منتقل می کنند. ابتدا، موتور خودروی شما باید کار کند تا «ضد یخ» موتور گرم شود. ضد یخ ماده ای است که گرما را از موتور به داخل کابین حمل می کند. از نظر خودروبر کرج (امداد خودرو فلاحی) موتور برای تولید گرما باید چند دقیقه کار کند. هنگامی که موتور به دمای کارکردن می‌رسد. یک “ترموستات” روی موتور باز می شود تا ضد یخ از آن عبور کند. به طور معمول، ترموستات در 165 تا 195 درجه باز می شود.

یک “هیتر هسته” یک مبدل حرارتی بسیار شبیه یک رادیاتور است. داخل محفظه بخاری داخل داشبورد خودرو قرار می گیرد. موتور دمنده هوا را از طریق هسته بخاری می کشد. و گرما را از ضد یخ که در آن جریان دارد خارج می کند. در مقاله قبلی بخوانید(خودروبر مهروویلا). سپس ضد یخ به پمپ آب ادامه می دهد.

خودرویر1-خودروبر کرج
خودرویر1-خودروبر کرج-امداد خودرو فلاحی

خودروبری کرج 1:تصویر یک

چه چیزی باعث فروپاشی سیستم تعلیق خودرو می شود؟

هر خودرو، کامیون و شاسی بلند دارای یک سیستم تعلیق است، سیستمی از اجزایی که وسیله نقلیه را پشتیبانی می‌کند، ضربه‌ها را جذب می‌کند و به آن اجازه هدایت می‌دهد. در بیشتر موارد، این سیستم ها به کندی فرسوده می شوند و با نگهداری مناسب و بازرسی های منظم، انتظار می‌رود. خدمات مارا ببینید خودروبری کرج 2:تصویر دو.  که تنها با مشکلات جزئی و تدریجی مواجه شوند. با این حال، گاهی اوقات، سیستم تعلیق به طور ناگهانی و به طور چشمگیری از کار می افتد. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر و خودرو در واقع سقوط می کند.

گاهی اوقات چند اینچ تا زمانی که فلز فلز را لمس کند. و گاهی اوقات فقط یک یا چند چرخ در طول مسیر. این خرابی ناگهانی که به عنوان فروریختگی شناخته می شود. زمانی رخ می دهد که فنر یا سایر اجزای باربر شکسته شود. خوشبختانه فروپاشی سیستم تعلیق بسیار نادر است. اکثر وسایل نقلیه‌ای که امروزه فروخته می‌شوند. مجهز به فنرهای مارپیچ هستند که احتمال شکستگی آن‌ها در حدود 1 در 1000 در سال است. از نظر خودروبر کرج خودروهای قدیمی با فنرهای برگ ممکن است. بیشتر در معرض فروپاشی سیستم تعلیق باشند، اما انتظار نمی رود که در هیچ خودرویی رخ دهد.

با این حال، سقوط بهار اتفاق افتاد و حتی علائمی وجود دارد که ممکن است شایع‌تر شود. عوامل متعددی می توانند باعث فرو ریختن فنر شوند.: دست اندازها: بیشتر فروریختن فنر زمانی اتفاق می‌افتد که ماشین یا کامیون به دست انداز برخورد کند. اما برای شکستن یک فنر معمولی و سالم به یک دست انداز بسیار بزرگ یا پر سرعت نیاز است. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر فنر با اضافه بار شدید ممکن است بشکند. اما مانند دست اندازها، برای شکستن فنر معمولی خودرو در شرایط خوب، بار بسیار زیادی لازم است.

چه قسمت هایی از ماشین من نیاز به بررسی منظم دارد؟

بازرسی های منظم صرفاً به معنای توجه به برخی از اجزای اصلی خودرو شما است تا هر گونه مشکل یا نیاز تعمیر و نگهداری به سرعت برطرف شود. قطعات زیر از ماشین خود را هر هفته چک کنید: لاستیک ها: لاستیک ها را از نظر پنچری، شکاف، سایش، جدا شدن و برآمدگی بررسی کنید. از نظر خودروبر کرج (emdadkhodrofalahi) مطمئن شوید که سیم طناب قابل مشاهده نیست. فشار باد لاستیک ها: اگر زیاد رانندگی می کنید، هر بار که لاستیک های خود را پر می کنید چک کنید تا مطمئن شوید که به درستی باد شده اند. اگر مرتب بنزین نمی‌زنید، هفته‌ای یک‌بار لاستیک‌های خود را چک کنید.

آسیب به بدنه و سپر: هفته ای یک بار در اطراف خودرو قدم بزنید. و آسیب های جدید از جمله ضربه و خط و خش را بررسی کنید. به دقت بررسی کنید تا علائم زنگ زدگی وجود داشته باشد. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر ترمز و چراغ های جلو: یک بار در ماه، پس از پارک ایمن در شب، چراغ های جلو را روشن کنید. تا مطمئن شوید همه لامپ ها روشن هستند. برای بررسی چراغ‌های ترمز، به دیوار برگردید، ترمز پایی را فشار دهید. و از آینه‌های جانبی و عقب استفاده کنید تا هر دو چراغ ترمز را که از دیوار منعکس شده‌اند.

چراغ‌های هشدار داشبورد: هنگام استارت زدن، داشبورد را برای چراغ‌های هشدار بررسی کنید. و دفترچه راهنمای خودرو را برای چراغ‌هایی که روشن می‌شوند بررسی کنید. خدمات مارا ببینید خودروبری کرج 3:تصویرسه.  به خودتان اجازه ندهید که این چراغ ها را نادیده بگیرید. از نظر خودروبر کرج (امداد خودرو فلاحی)نشت مایع از زیر خودرو.: از چراغ قوه برای جستجوی مایع فرمان، روغن ترمز! مایع خنک کننده، مایع انتقال و مایع رادیاتور (ضد یخ) استفاده کنید.

خودرویر2-خودروبر کرج
خودرویر2-خودروبر کرج-امداد خودرو فلاحی

خودروبری کرج 2:تصویر دو

نتیجه گیری کامل و جامع در ارتباط با مقاله

خوشبختانه فروپاشی سیستم تعلیق بسیار نادر است. اکثر وسایل نقلیه‌ای که امروزه فروخته می‌شوند. مجهز به فنرهای مارپیچ هستند که احتمال شکستگی آن‌ها در حدود 1 در 1000 در سال است. خودروهای قدیمی با فنرهای برگ ممکن است. بیشتر در معرض فروپاشی سیستم تعلیق باشند! از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر اما انتظار نمی رود که در هیچ خودرویی رخ دهد. اشیای با ارزش خود را پنهان کنید هنگام ترک وسایل با ارزش در ماشین خود، آنها را از دید دور نگه دارید. گاهی اوقات سارقان با کیف، گوشی و وسایل گران قیمت به دنبال خودروهای پارک شده می گردند.

سارقان ماشین شما را تنها نمی گذارند. و دیدن اشیای قیمتی می تواند. باعث شود آنها به ماشین شما نفوذ کنند و وسایل شخصی شما را ببرند. موتور برای تولید گرما باید چند دقیقه کار کند. هنگامی که موتور به دمای کارکردن می‌رسد. از نظر خودروبر کرج یک “ترموستات” روی موتور باز می شود تا ضد یخ از آن عبور کند. به طور معمول، ترموستات در 165 تا 195 درجه باز می شود. یک “هیتر هسته” یک مبدل حرارتی بسیار شبیه یک رادیاتور است. داخل محفظه بخاری داخل داشبورد خودرو قرار می گیرد.

خودرویر3-خودروبر کرج
خودرویر3-خودروبر کرج-امداد خودرو فلاحی

خودروبری کرج 3:تصویرسه

سوال های متداول شما و پاسخ های کامل ما

1.هنگام شروع رانندگی چه اتفاقی می‌افتد؟

با شروع رانندگی و شروع به رفتن به خانه! ماهیچه هایی که تقریباً می‌لرزند شروع به شل شدن می‌کنند. از نظر خودروبر چهل پنج متری گلشهر سیستم گرمایش ماشین شما عملکرد سیستم دیگری را برای گرم نگه داشتن شما یکپارچه می‌کند.

2.چراغ خودرو را چگونه بررسی کنیم؟

یک بار در ماه، پس از پارک ایمن در شب، چراغ های جلو را روشن کنید. تا مطمئن شوید همه لامپ ها روشن هستند.

3.آدرس وبسایت امداد خودروی فلاحی چیست؟

emdadkhodrofalahi

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *