خودروبر کرج

خودروبر کرج emdadkhodrofalahi


موضوع خودروبر کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1589 کلمه
مدت زمان 15 دقیقه

 

فهرست مطالب

4 تا از انواع خدمات #خودروبر  که در کرج مورد استفاده قرار میگیرند؟

4 مورد از خودرو هایی که #توسط @emdadkhodrofalahi جابجا میشوند!

3مورد از شرایط #هزینه خودروبر @emdadkhodrofalahi برای خدمات به ماشین شما!

3 مورد از انواع #خدمات امدادخودرو فلاحی برای ماشین شما چیست؟

3 مورد از #اقداماتی که هنگام آسیب خودرو باید انجام دهید!

8 مورد از مزایای ماشین های خودروبر که در موارد زیر اشاره میشود

2 نوع از حمل خودرو ها و #خوصوصیات خودروبرها و انواع آنها چیست؟

کفی های خودروبر به دو صورت طراحی شده است

انواع خودروبر ها عبارت است از

 

فهرست تصاویر

شکل1 خودروبر کرج

شکل2 یدک کش

شکل3 امداد خودرو فلاحی

 

4 تا از انواع #خدمات خودروبر کرج مورد استفاده قرار میگیرند؟

حمل خودرو و خدمات مربوط به خودروبر از موارد مهم و قابل توجه در زمینه خودرو و جابجایی آن است. خودروبر کرج آماده خدمت در بروز آسیب خودرو به شماست. در حال حاضر با رشد جاده ها، در موارد بسیاری خودرو به وسیله یک خودروبر یا یدک کش جابجا میشود.

 

4 مورد از خودرو هایی که #توسط @emdadkhodrofalahi جابجا میشوند!

 1. خودروهای لوکس و وارداتی گران قیمت.
 2. خودروهایی که از نظر مدل و سال ساخت کلاسیک محسوب میشوند.
 3. خودروهایی که در سانحه تصادف بنا به دلایلی باید با یدک کش و خودروبر کفی جابجا شوند.
 4. خودروهایی که وزن آنها به اندازه ای است که یک کفی خودروبر قابلیت حمل آن را داشته باشد.

 

خودروبر کرج خودروهای خود را با کمترین قیمت به تمام نقاط کشور میفرستند. مناسب ترین قیمت و بهترین راه ها توسط خودروبرهای ما انجام میشود. خدمات خودروبر به دو صورت انجام میشود:

درون شهری: خدمات حمل خودرو در همه شهرها به ویژه مراکز استان ها که با خودروبر کفی و نیسان  و انجام میشود.

برون شهری:خدمات حمل خودرو از یک شهر به شهر خواسته شده به وسیله نیسان چرخگیر،خودروبر کفی و تریلی مخصوص انجام میشود. تعداد زیادی خودروبر در کرج خدمات حمل و نقل خودرو انجام میدهند که به دو صورت است:شرکتی و تکی. شرکتی از تعداد زیادی خودروبر تشکیل شده که متشکل شده از مکانیک های ماهر و متخصص است. شما می توانید تصویر خودروبر را در (شکل1 خودروبر کرج) مشاهده کنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل1 خودروبر کرج

3مورد از شرایط #هزینه خودروبر @emdadkhodrofalahi برای خدمات به ماشین شما!

هزینه خودروهای لوکس و وارداتی گران قیمت،مسابقه ای،تصادفی،صفرو… باهم از نظر قطعات، بیمه و…تفاوت دارند هرچه مدل و نوع ماشین با ارزشتر باشد هزینه خودروبر هم بالاتر است. خودروهایی که مسافت دورتر هستند و جایی که تردد زیادی ندارند. مدل و نوع خودروبری که برای حمل خودرو استفاده میشود، مبدا و مقصد حمل خودرو،مسیر صعب است یا نزدیک و راحتی است. مدل خودروبر و نوع کارکرد ان در هزینه حمل خودرو تاثیر دارد. مدل خودروبر را مشتری انتخاب میکند و یا متخصصان خودروبر نوع ماشین را بر اساس شرایط ماشین انتخاب میکنند. در هر صورت قبل از حمل، خودروبر کرج با توجه به مشکل ماشین به شما مشاوره میدهند. و به شما اطمینان میدهند با کیفیت ترین وسایل را استفاده میکنند و بهترین نوع خدمات را انجام دهند.

 

خودروبر تکی نمیتواند مسافت زیادی،ماشین را حمل کند. ماشینی که می تواند در مسیر طولانی ماشین را حمل کند خودروبر متحرک است. بهترین مدل خودروبر،خودروبر متحرک است به دلیل اینکه قدرت بالا و زیادی برای حمل و نقل خودروها دارد. ولی حمل با خودروبر تکی فشار زیادی به خودرو وارد میکند و ممکن است مشکل ماشین را افزایش دهد. حمل و خدمات به خودرو های شما بوسیله ماشین های خودروبر مجهز و توسط متخصصان در سراسرشهر انجام میشود . حمل خودرو ها به سایر استان های کشور با تاییدیه دولت انجام میشود. خودروبر کرج خدمات حمل خودرو های شمارا با بهترین شکل جابه جا میکند و سالم به مقصد میرساند. و همچنین بهترین امکانات را برای خودروی شما استفاده میکند.

 

3 مورد از انواع #خدمات امدادخودرو فلاحی برای ماشین شما چیست؟

تمامی خدمات خودرو های شما به وسیله تریلی خودروبر صورت میگیرد. بهترین و مناسب ترین انواع روش هایی که حمل ماشین توسط خودروبر انجام میشود: موقعی که خودرو دارای مشکل است نمیتوانیم با یک خودروی سواری ماشین را به بکسل کنیم و به مقصد برسانیم. به خاطر اینکه خسارت زیادی به ماشینی که حمل میشود و ماشینی که حمل میکند وارد میشود. و هزینه ها به جای اینکه کمتر بشود بیشترهم میشود. پس با خودروبرها هم هزینه کمتر میشه هم ایمنی خودروها حفظ میشود. شما می توانید تصویر کفی خودروبر را در (شکل2 یدک کش) مشاهده کنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodroflahi

شکل2 یدک کش

 

موارد و گزینه های مهمی در حمل ماشین ها وجود دارد که باید توجه زیادی به این گزینه ها کرد. خودروهایی که سپری آنها از جنس فایبرگلس هستند،هرگز با ماشین یدک کش به صورت بکسلی و جرثقیلی حمل نمی شوند. چون آسیب و خسارات زیادی به قسمت و جلو بندی ماشین وارد میکند. ماشین هایی که دفرانسیل یا دودیفرانسیل جلو وعقب هستند باید به شکلی خاص و با خودروبرهای مخصوصشان حمل شود. در نمونه های دیگری که وجود دارد خودروهای دو دفرانسیلی هستند. که هیچ موقع برای حمل این گونه ماشین ها از یدک کش استفاده نمیکنند. چون این نوع ماشین همه تایرهایش باهم درحال حرکت هستند.

حمل ماشین هایی که دو چرخ ان را بالا بکشیم دو تایر دیگر روی زمین درحال حرکت هستند. گیربکس های ماشین دو تایر روی زمین را سعی میکند قفل کند و اینکارموجب خورد شدن داخل گیربکس میشود.

 

3 مورد از #اقداماتی که هنگام آسیب خودرو باید انجام دهید!

بهترین و مناسب ترین حمل و نقل امروزه کفی خودروبر متحرک است. هنگام تماس و دریافت خدمات برای خودروبر مهم است که حتما نوع ماشین را مناسب و درست انتخاب کنید. تیم متخصص و با تجربه خودروبر کرج،خود را مجهز و با امکانات کرده است. و با همین امکانات به محل خواسته شده و حادثه می آیند. پس نکته مهم تعیین نوع خودرو را فراموش نکنید. همه خدمات تعمییر ماشین در جاده را نمیتوان پوشش داد. از بسیار امداد خودروهایی که وجود دارد یک تعداد کمی از تعمیرات سیار مجهز به طور کامل خدمت رسانی میکنند.

امدادخودرو فلاحی یکی از این تعمیرات مجهز می باشد. اگر خرابی و مشکل ماشین جدی و زیاد باشد و خودرو قابل خواباندن باشد باید آن را حمل کنند. در هر صورت و در بهترین روش حمل ماشین باید خودروبر مخصوص حمل خودروی شما باشد.

 

8 مورد از مزایای ماشین های خودروبر که در موارد زیر اشاره میشود:

 1. پشتیبانی 24 ساعته.ی
 2. خدمات مشاوره و رایگان در هر لحظه.
 3. ارائه خدمات با سرعت و دقت بالا .
 4. کادر و تیم متشکل شده از افراد متخصص و با تجربه .
 5. از تجهیزات و امکانات حمل و نقل به روز استفاده میشود.
 6. برتری داشتن در تعمیر خودروبر و حمل و نقل در کل کشور.
 7. همکاری داشتن با سازمان ها و شرکت های مهم داخلی .
 8. به سراسر ایران با بهترین وسیله حمل و نقل،حمل و نقل خودرو انجام میشود.

امدادخودرو فلاحی تمامی این خدمات را در اختیار شما قرار میدهد.

تصویری از خودروبر متحرک را در (شکل3 امداد خودرو فلاحی) مشاهده می کنید.

خودروبر کرج
خودروبر کرج emdadkhodrofalahi

شکل3 امداد خودرو فلاحی

2 نوع از حمل خودرو ها و #خوصوصیات خودروبرها و انواع آنها چیست؟

حمل ماشین با خودروهای کفی متحرک به گونه ای است که کفی متحرک ان خودروبر پایین می آید. به زیر تایر های آن ماشین میرود و به روش خاص خودرو را بر روی خود میکشد. تایرهای ماشین روی دندانه های کفی قرار میگیرند تا خودرو حرکت نکند و بعد از آن تایرها را قفل میکند. در خودروبر کرج خودروها را اینگونه به طور ایمن و بدون خطر در جاده و مسیر های متفاوت طی میکنند. برای جابه جایی خودروها از یک شهر به شهر دیگراز دو مدل ماشین میتوان استفاده کرد. خودروبر چندتایی و یا خودروبر تکی که زیاد مورد استفاده هستند استفاده کنند. اگر خودتان سر رشته ای از این نوع فعالیت ها ندارید،بهتر خودتان دست به چیزی نزنید. باید این کار را به متخصص و افراد با تجربه در این رشته بسپارید.

 

کفی هایی که در قسمت پشتی کامیون نصب شده عملکرد های مختلفی را انجام میدهد. تمامی کفی ها و تمامی مراحل حمل و بارگیری را جک و بازوهای پتومانیک و هیدرولیک انجام میدهد.

کفی های خودروبر به دو صورت طراحی شده است:

مورد اول کفی کاملا زمین شده و بعد روی ان نصب میشود.  مورد دوم کفی پشتی است و از شیب با زمین عبور میکند. بهترین نوع ماشین دیگر در نوع کفی با کف و دکل ثابت وجود دارد. این نوع خودرو این دکل تسمه ها را برروی چهار چرخ خودروبر قرار میدهد. موقعی تسمه مجهز میشود که ان را بر روی  زمین قرار دهیم. خودروبر وسیله است که به وسیله آنها، خودرو های دارای مشکل را به مکان های  مختلف حمل میکنند.

 

انواع خودروبر ها عبارت است از:

 1. خودروبر تکی
 2. تریلی خودروبر
 3. خودروبر چرخگیر(یدک کش)
 4. خودروبر جرثقیل دار
 5. کامیونت خودرو بر

 

در هنگام ایجاد مشکل و آسیب خودرو، میتوانید از تیم متخصص و با تجربه  @emdadkhodrofalahiدر خودروبر کرج کمک بخواهید. در سریعترین زمان ممکن خود را با تجهیزات کامل به شما میرساند. بامهارت و دانش خود در کوتاه ترین زمان خودرو شما را به طور کامل تعمیر و مانند روز اول میکنند. اگر قطعه ای از خودرو لازم به تعویض باشد، از قطعات اصل بجای آن میباشد. خودروبر چرخگیر و بکسل از دیگر نام های یدک کش هستند. نوع ماشین های یدک کش اغلب پاترول و وانت نیسان می باشد. برای حمل خودرو هایی که کمتر از 2تن هستند و در صورت تصادف آسیب کمتری داشته باشد، از یدک کش استفاده میشود. شما می توانید تصویر خودروبر های ما را در (شکل 4emdadkhodrofalahi) مشاهده کنید.

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *