انواع یدک کش چهار یدک کش توضیهات تصویر شاخص-خودروبر کرج

انواع یدک کش چهار یدک کش توضیهات تصویر شاخص-خودروبر کرج-امداد خودرو فلاحی


خودروبر کرج و تمامی چیزی که باید درباره یک خودروبر ها بدانید در این مقاله آورده است. اگر خودروی شما در یک اتوبان دچار مشکل شده آیا می دانید چه باید بکنید؟

شما می توانید با درخواست خودروبر به راحتی وسیله دچار مشکل شده خود را به تعمیرگاه انتقال دهید. امداد خودرو فلاحی با نشر این مقاله برای شما کلی گویی کرده است. تاریخ جرثقیل میتوان گفت که در ابتدا یونانیان باستان بودن. ورود نیسان خودروبر به ایران در سال ۱۳۶۵ بود. نیسان هی ابی متور هی قدرتمندی داردند. انواع یدک کش عبارتند از یکپارچه – بالابر چرخ – تخت – قلاب. تجهیزات فنی کش جک هیدرولیکی – چاقوی غلاف دار – لوازم بکسل ثابت و … . لوازم یدک کش عبارتند از چراغ چشمک زن – دنده پنج کامیون و … میباشد .

بهترین ابزار برای مکانیک خودرو که هیچ وابستگی به کمپرسور هوا ندارد .

عنوان خودرو بر کرج
نویسنده عرفان نصیری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1779
مدت زمان 17دقیقه

فهرست عناوین

تاریخ ورود و تولد جرتقيل ها و خودروبر ها

خودرو بر کرج  نیسان آبی باری ورود ان به ایران

موتور نیسان ابی ( نیسان باری )  قدرت ان واحد سی سی

خودرو بر کرج لیست لوازم فنی یدک کش مورد نیاز

تجهیزات ایمنی  ضروری در یک نیسان خودروبر بسیار کمکی

دیگر تجهیزات مورد نیاز خودروبر یدک کش‌ها نیسان ابی

نتیجه کلی درباره خودروبری و انواع خودروبر لوازم جانبی

سئوالات متدوال در رابطه با درخواست خودروبر و انواع آن

فهرست تصاویر

یدکش خودروبر 1نمای از یک خودروبر

یدکش خودروبر 2لوازم مورد نیاز یدک کش

یدکش خودروبر 3انواع یدک کش

تاریخ ورود و تولد جرتقيل ها و خودروبر ها

سازنده جرثقيل يا همان مخترع اصلي جرثقيل، يوناني های باستان بودند. آن ها به دنبال پيدا كردن راهكاري براي جابجايي اجسام (بزرگ و سنگين) بودن، و توانستند به ساخت جرثقيل به حمل این اجسام  ساخت و ساز کنند.

در دنیا امروز ژاپنی ها . نیسان خودروبر یک شرکت ژاپنی تولید کننده خودرو است که در سال 1933 تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگام خودرو در جهان شناخته میشود. و محصولات ان در بیشتر از (160) کشور جهان به فروش میرسد. نیسان یدک کش به تولید خودروهای سواری. ون. .( SUV) پیکاپ و خودرو های الکترونیکی معروف است. همچنین. این شرکت با نام(INFIVITI)نیز خودرو های لوکش را تولید میکند. و نیسان یک شرکت ژاپنی در مرکز شهر یوکوهاما است.

خودروبر کرج نیسان آبی باری ورود ان به ایران

خودروی باری برا حمل اسام سنگی است. که برای اولین بار در سال ( ۱۳۶۵ ) در ایران توسط خودرو سازان زامیاد تولید شد. مشاهده تصویر یک خودروبر در یدکش خودروبر 1 .

در سال (۱۳۶۵) با تغییر نام با عنوان ( سایپا۲۴  ) تولید و عرضه بازار شد. نسخه فعلی نیسان در سال ( ۱۳۷۷ ) دوباره با نام ( زامیاد ۲۴ ) تولید شد. و از سال ( ۱۳۸۸ ) مدل‌های جدیدی مانند ( ۲۴  NI) و  ( ۲۴ NIB ) تولید شد. از سال ( ۱۳۸۹ ) نوع دیزلی آن با عنوان ( زامیاد ( ND28 تولید شد. اولین بار در نمایشگاه تبریز نمایش داده شد . و نمونه های از ان به نیسان خودروبر نام گرقت . در همان دوره‌ای که این خودرو از خط تولید در ژاپن خارج شد . تولید نیسان در شرکت سایپا آغاز شد و تاریخ  شروع بهمن ( ۱۳۶۱ ) بود.

یدکش خودروبر 1نمای از یک خودروبر

موتور نیسان ابی ( نیسان باری ) قدرت ان واحد سی سی

موتور نیسان دیزل میباشد و قدرت ان ( سی‌سی = ۲۸۰۰ ) است. و موتور نیسان بنزینی میباشد و قدرت ان (سی‌سی = ۲۴۰۰ ) است. مانند نیسان خودروبر که در ابعد کوچتر است اما قدرت خوبی دارد. دقت داشته باشید هنگام نصب کارتل و اویل پمپ این موتور باید زنجیر تایم و سفت کن زنجیر تایم نصب شود. این موتورها نسبت موتورهای خودروهای سواری قطعات بیشتری بر قطعات موتوری در درون خود جای داده اند. با دقت این کار باید انجام شود اگر نمیتوانی ما هستیم.

انواع يدک كش خودروبر کرج اطلاعت عمومی برای یدک کش های تازه کار میباشد.

 1. Integrated یکپارچه

ظرفیت:

رونق رتبه: ۸۰۰۰ کیلوگرم (۱۷,۶۰۰ پوند)

وینچ (لایه اول): ۵۰۰۰ کیلوگرم (۱۱,۰۰۰ پوند) x 2 nos

کابل: 25 متر (۸۲ ‘)

بالابر چرخ تمدید رتبه: ۳۵۰۰ کیلوگرم (۷,۷۰۰ پوند)

دو امتیاز: ۸۰۰۰ کیلوگرم (۱۷,۶۰۰ پوند)

 1. Wheel Lift بالابر چرخ

توضیحات :

بالابر چرخ وسیله ای است که برای بلند کردن و بکسل کردن وسایل نقلیه استفاده می شود .

 1. Flatbed تخت
 2. فاصله دو محور 5700+1300 میلی متر
 3. موتور 6HK1-TCSG40 ، 280 اسب بخار

FVZ Day Cab with AC

 1. وزن حمل 9800 کیلوگرم
 2. Hook قلاب

نیسان خودروبر هم یک از قلاب دار ها میباشد به صورت مکانیکی میباشد. با کلی امکانات و به سرفه. باید گفت که این مورد به جرثقیل هم تبدیل میشود. مشاهدی تصاویر مربوط به لوازم یدک کش دریدکش خودروبر 2.

خودروبر کرج لیست لوازم فنی یدک کش مورد نیاز

( ( تجهیزات فنی که هر یدک کش )  )

 1. ( جک هیدرولیکی – ( 6 تن 12 ) )
 2. ( جرثقیل دستی و لوازم اضافی – عبارت از ( کابل و زنجیر ))
 3. ( جعبه ابزار که باید شامل انواع پیچ گوشتی ها، آچارهای مختلف، اره آهن بر با کمان، بکس ها )
 4. ( پتک یا چکش 3.5 کیلوگرمی )
 5. ( چاقوی غلاف دار )
 6. (( خیلی مهم لوازم یدکی پر مصرف از قبیل تسمه، روغن، بنزین، گریس، گازوئیل، واسکازین و …  ))
 7. ( قلم فولادی و دیلم اهرم )
 8. ( لوازم بکسل ثابت )
 9. ( صفحه چرخدار مورد استفاده برای تعمیر زیر ماشین )
 10. ( ژنراتور یا تجهیزات کافی برای تامین روشنائی در شب )

یدکش خودروبر 2لوازم مورد نیاز یدک کش

خودروبر کرج برای مکانیک سیار میتوانید به emdadkhodrofalahi تماس حاسل فرماید در کم ترین زمان خواهیم امد.

این ابزار ها از نظر امداد خودرو فلاحی برای هر یدک کشی واجب هست. استفاده از انها اگر که مکانیک هستید خوب و مفید میباشد. زمانی که در مسیر مانده اید میتوانید اگر که مکانیک هستید . از این ابزار استفده کنید .

تجهیزات ایمنی ضروری در یک نیسان خودروبر بسیار کمکی

لوازم یدک کش خودرو عبارتند از

 • ( کمک های اولیه )

این لوازم برای همه اشنا هستند و نیاز یرای شرح نیست .

 • ( چراغ گردان زرد ) خودروبر کرج بیشنهاد میکن که چراغ گردان زرد همیشه باشد .

چراغ گردان زرد

یدک کش باید بر روی سقف خود چراغ گردان زرد نصب چرا که برای امنیت هر ید گشی لازم است. ، چراغ باید در تمام مدت عملیات امدادی و نجات روشن بماند. تا خودرو های دیگر از حضور شما با خبر بشوند. و نصب آن بر روی سقف باید به گونه ای باشد که بصورت ثابت بدونه تحرک بماند. و از سقف جدا نشود تا تصادف دیگری. این چراغ های زرد نشان دهنده موقعیت اورژانسی خودروی یدک کش می باشد. تا به سرعت و امنیت بالا تری به مسیر خودتان ادامه دهید.

 • ( کپسول اتش نشانی 4 یا 6 کیلو میباشد ) خودروبر کرج بیشنهاد میکند همیشه کپسول اتش نشانی همراه داشته باشید.

همه خودروبر ها باید در لیست لوازم فنی خود کپسول آتش نشانی را همراه داشته باشند. و داشتن یک کپسول آتش نشانی باید وزن 4 یا 6 کیلو باشد. و اگر تاریخ ان گذشته بود باید کپشول جدید تهیه نمود و در نصب این کپسول ها باید نهایت دقت نظر را در نظر داشت. تا در جایی نصب شود که دسترسی به آنها آسان و سری باشد. تا در مواقع ضروری و آتش سوزی بتوان به آن دسترسی آسان داشته باشیم. emdadkhodrofalahi با تمام استاندارد ها این کار انجام میدهد.

دیگر تجهیزات مورد نیاز خودروبر یدک کش‌ها نیسان ابی

 • ( نوار های شب رنگ )

برای بهتر دیدن وسیله نقلیه امدادی ( یدک کش خودرو ) . و بالا بردن ایمنی برای خودروهای امدادی یدک کش ها باید نوار های شب رنگ مطابق با استاندارد استفاده شود. عرض این ( نوار شبرنگ باید  (10 سانتی متر ) ) و (روز رنگ باید 30 سانتی) ) باشد. متر و دور خودرو یدک کش نصب برای بالا بردن امنیت خود لازم است. تصویر مربوط به انواع یدک کش دریدکش خودروبر 3.

 • ( چراغ چشمک زن ) برای نیسان خودرو بر هم استفاده شود.

چراغ چشمک زن

چراغ های چشمک زن قسمتی از یدک کش خودرو می باشد. که باید حداقل ( ( 180 ) میلی متر ) و در دو طرفه باشد. عمر باتری چراغ های چشمک زن (باتری نوع – عمر مفید باتری) باشد. (  ( 600 ) ساعت ) زمان برای چشمک زدن و ( (200 ) ساعت ) برای روشن ماندن دائم تعداد چشمک ها باید ( ( 60 ) چشمک ) در دقیقه باشد. قدرت نور این چراغ های چشمک زن باید حداقل ( ( 12 ) CD ) باشد. چراغ های چشمک زن باید دارای قابلیت ایستایی در روی سطح صاف را داشته باشد. و همچنین دارای قابلیت آویز شدن را داشته باشد برای شرایت مختلف.

 • ( چراغ قوه دستی ) یک راننده نیسان خودروبر باید همیشه ای وسیله را همراه داشته باشد بسار کار امد.
 • ( مخروط قیفی ایمنی )
 • وسیله دیگر برای امنیت جاده ها و را هبری که یک یا دو نوار شبرنگ 10 سانتی دارد . رنگ ان نارنجی میباشد و بیشتر راهبر استفاده میکند. ارتفا ان از 25 سانت تا 75 میباشد تمامی موار استاندارد ها میباشند.

یدکش خودروبر 3انواع یدک کش

 • (دنده پنج کامیون ) خودروبر کرج بیشنهاد میکن که دنده پنج کامیون همیشه همراه داشته باشید.

دنده پنج کامیون قطه ای برای نگداشت یدک کش ها به شکل گوه میباشد. و جنس ان فلزی پلاستیکی میباشد طول ان cm50  است که در میان لاسنیک ها قرار میگیرد. بیشتر برای یدک کش های سنگین استفاده میشود تا یدک کش به جلو و عقب حرکت نکند.

 • ( مثلث شبرنگ )

صفحه پلاستیکی فازی میباشد که نوار شبرنگ دارد و گاه چراغ دار است.

و فاصله تا خودر باید 40 سانتی متر باشد. و به یک پایه فلزی جهت نگه داشتن ان میباشد. تمام این موارد استاندار ها میباشد و هم روز و شب الزامی میباشد. مطالب بیشتر و پشتیبانی emdadkhodrofalahi را میتوانید در مشاهده کنید.

نتیجه کلی درباره خودروبری و انواع خودروبر لوازم جانبی

ما با تاریخ و ورود نیسان اشنا شدیم. کمی هم درباره موتور انواع یدک کش از سنگین تا سبک. تجهیزات که هر یدک کشی باید همراه داشته باشد. و لوازم که برای اصتفاده خود یدک کش میباشد. باتوجه به مطالبی که گفته شد امداد خودرو فلاحی باید بگوییم تمامی موارد نوشته عبارت است.

تجهیزات فنی که هر یدک کش . جک هیدرولیکی – جرثقیل دستی و لوازم اضافی. جعبه ابزار که باید شامل انواع پیچ گوشتی ها – پتک یا چکش 3.5 کیلوگرمی. چاقوی غلاف دار – خیلی مهم لوازم یدکی پر مصرف از قبیل تسمه – قلم فولادی و دیلم اهرم. لوازم بکسل ثابت – صفحه چرخدار مورد استفاده برای تعمیر زیر ماشین. ژنراتور یا تجهیزات کافی برای تامین روشنائی در شب.

سئوالات متدوال در رابطه با درخواست خودروبر و انواع آن

 • امتیاز نیسان برای کدام کشور است ؟

ژاپن مرکز شهر یوکوهاما

 • انواع یدک کش از سبک تا سنگین ؟

یکپارچه – بالابر چرخ – تخت – قلاب

 • لوازم جانبی برای یدک کش ها ؟

کمک های اولیه – نوار های شب رنگ – مخروط قیفی ایمنی – مثلث شبرنگ

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *