خودروبر کرج همواره آماده ارائه خدمات امداد و نجات و حمل و نقل به صورت شبانه روزی می باشد. فقط با مرکز امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید. مراقبت صحیح از خودروی خود، کلید حفظ ظاهر خوب آن است. همچنین به حفظ امنیت شما، مسافران و سایر رانندگان کمک می کند. در اینجا چند راه وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک ماشین سالم داشته باشید. مراقبت صحیح از خودروی خود، کلید حفظ ظاهر خوب آن است. همچنین به حفظ امنیت شما، مسافران و سایر رانندگان کمک می کند. در اینجا چند راه وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک ماشین سالم داشته باشید.

فهرست مطالب

اولین چیزی که باید از ماشین نگهداری کرد: نگهداری از لاستیک ها

دومین کاری که باید در تعمیر و نگهداری خودرو انجام دهید: تعویض روغن

سومین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: مایعات ماشین را بررسی کنید

چهارمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: چراغ های آزمایشی

پنجمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: تعویض برف پاک کن

ششمین مورد نگهداری خودرو: تعویض فیلتر هوای موتور خودرو

هفتمین مورد نگهداری خودرو: بازرسی منظم خودرو با خودروبر

هشتمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: ترمزها را چک کنید

ماده 9 تعمیر و نگهداری خودرو: کارواش با شامپو نانو

دهمین تعمیر و نگهداری خودرو: تسمه ها و شیلنگ ها را چک کنید

مورد 11 در تعمیر خودرو: بیمه خودرو خود را بررسی کنید

نتیجه گیری نکات ایمنی برای نگهداری خودرو با خودروبر

سوالات متداول حمل آسان خودرو با خرید کفی خودروبر و تعمیر آن

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 بررسی نشتی خودرو

حمل خودرو 2 بررسی منظم خودرو

حمل خودرو 3 بیمه ماشین خود را فراموش نکنید

اولین چیزی که باید از ماشین نگهداری کرد: نگهداری از لاستیک ها

دانستن نحوه حفظ فشار لاستیک خودرو می تواند به کاهش سایش لاستیک و صرفه جویی در مصرف سوخت در مسافت های طولانی کمک کند. بررسی فشار لاستیک شامل یافتن فشار، بررسی PSI و باد کردن لاستیک ها است. پنچر شدن لاستیک می تواند هم برای سرنشینان و هم برای خودرو بسیار خطرناک باشد، بنابراین به لاستیک ها توجه ویژه ای داشته باشید. در صورت پنچر شدن کافیست به خودروبر کرج با شماره 09190303476 تماس حاصل فرمایید. اکنون در حمل خودرو 1 با ما باشید.

عنوان خودروبر کرج
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1595کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

دومین کاری که باید در تعمیر و نگهداری خودرو انجام دهید: تعویض روغن

بررسی و تعویض منظم روغن خودرو برای سالم نگه داشتن موتور ضروری است. هر ماه روغن را چک و تعویض کنید. همچنین می توانید روغن را خودتان عوض کنید یا به مرکز خدمات (خرده فروشی و غیره) ببرید. اگر تصمیم دارید خودتان این کار را انجام دهید، یاد بگیرید که چگونه مایع را تخلیه کنید، سطح روغن را تنظیم کنید و روغن قدیمی را دور بریزید.

همچنین باید بدانید چه روغنی برای خودروی شما بهتر است، چه خودتان روغن را عوض کنید و چه آن را به مرکز خدمات ببرید.

به طور کلی سه مورد را در نظر بگیرید:

1_ ویسکوزیته روغن

2- استفاده از روغن مصنوعی در مقابل روغن غیر سنتتیک

3_ مسافت پیموده شده ماشین

در صورت نداشتن تجربه کافی کافیست با امداد خودرو فلاحی با شماره خودروبر کرج 09190303476 تماس بگیرید.

حمل خودرو 1 بررسی نشتی خودرو

سومین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: مایعات ماشین را بررسی کنید

مایعات مختلفی وجود دارند که برای کمک به عملکرد صحیح خودروی شما باید در سطوح مناسب نگهداری شوند.

مکانیک شما باید موارد زیر را بررسی کند:

  • روغن
  • خنک کننده
  • مایع فرمان برقی
  • روغن ترمز
  • روغن گیربکس

نشت هر یک از این مایعات می تواند بر نحوه رانندگی خودرو تأثیر بگذارد. اگر نشتی پیدا شود، مایع را می توان با رنگ شناسایی کرد. این می تواند به شما و مکانیک شما کمک کند تا منبع نشتی را تعیین کنید. همچنین می تواند به سرعت بخشیدن به روند تعمیر کمک کند. در صورت نشت مایعات در خودرو با خرید کفی خودروبر در هر نقاطی از شهر که باشید. می توانید ماشین خود را با قیمت اتحادیه تعمیر کنید.

چهارمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: چراغ های آزمایشی

لامپ های شکسته یا سوخته یک خطر ایمنی هستند. بنابراین، نحوه تعمیر لامپ ماشین را یاد بگیرید. اگر لامپ خاموش شد، ماشین خود را نزد متخصص emdadkhodrofalahi ببرید تا تشخیص دهد که آیا لامپ یا فیوز نیاز به تعویض دارد یا خیر.

چراغ های جلو چراغ های ایمنی کلیدی در خودروی شما هستند. بنابراین می توانید از پولیش و سرامیک خودرو برای حفظ درخشندگی آن ها استفاده کنید.

پنجمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: تعویض برف پاک کن

اگر برف پاک کن های شیشه جلو شما به درستی کار نمی کنند، آنها را تعمیر کنید. تیغه های آسیب دیده یا فرسوده می توانند دید شما را در باران های شدید یا طوفان های برفی کاهش دهند. بنابراین بررسی منظم تیغه های برف پاک کن و تعویض آنها در صورت لزوم یکی از راه هایی است که می توانید به ایمن نگه داشتن خودروی خود کمک کنید. همچنین می توانید از پوشش نانو سرامیک پوچمی برای ضد آب بودن شیشه خودرو استفاده کنید. مکانیک خودرو های خودروبر کرج در هر نقاط از شهر آماده خدمت رسانی به مشتریان است. سپس به حمل خودرو 2 توجه کافی داشته باشید.

ششمین مورد نگهداری خودرو: تعویض فیلتر هوای موتور خودرو

فیلتر هوای موتور کثیف می تواند به گرد و غبار و سایر ذرات اجازه ورود به موتور خودرو شما را بدهد و کارایی و عملکرد آن را کاهش دهد. سالانه فیلتر هوای خودرو خود را چک کنید و در صورت لزوم تعویض کنید. اگر قادر نیستید ماشین خود را به تعمیرگاه ببرید تنها با خرید کفی خودروبر می توانید ماشین خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه حمل کنید.

حمل خودرو 2 بررسی منظم خودرو

هفتمین مورد نگهداری خودرو: بازرسی منظم خودرو با خودروبر کرج

برخی از کارهای معمول تعمیر و نگهداری خودرو را می توان در خانه انجام داد، اما برخی دیگر به یک تکنسین آموزش دیده نیاز دارند. اگر چراغ چک موتور روشن شد، ماشین خود را نزد یک تکنسین ببرید. یک تکنسین آموزش دیده می تواند مشکلات را از طریق پورت On-Board Diagnostics (OBD-II) تشخیص دهد. یک تعمیرگاه واجد شرایط می تواند سایر اجزای اصلی مانند دینام و یاتاقان چرخ را نیز بازرسی و تعویض کند. شما می توانید در صورت بروز مشکل با emdadkhodrofalahi تماس بگیرید. خرید کفی خودروبر را انجام دهید و ماشین خود را برای تعمیر حمل کنید.

هشتمین مورد از تعمیر و نگهداری خودرو: ترمزها را چک کنید

لنت های ترمز اتومبیل شما نیاز به بررسی منظم دارند. در حین رانندگی، به صدای جیغ ترمز گوش دهید و مراقب لرزش یا جیغ پدال ترمز باشید. اگر در جاده با مشکل مواجه شدید، می توانید خرید کفی خودروبر انجام دهید. برای خرید می توانید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید.

ماده 9 تعمیر و نگهداری خودرو: کارواش با شامپو نانو

ماشین شما در معرض همه چیز از نمک جاده و آب شدن یخ در زمستان گرفته تا شیره درختان و فضولات پرندگان در تابستان است. برخی از این خطرات نه تنها ناخوشایند هستند، بلکه می توانند به رنگ خودرو شما آسیب برسانند. تمیز نگه داشتن خودرو به خصوص با شامپوی نانو در دراز مدت از آسیب دیدن خودرو جلوگیری می کند. اکنون به حمل خودرو 3 دقت کنید.

دهمین تعمیر و نگهداری خودرو: تسمه ها و شیلنگ ها را چک کنید

خوب نگه داشتن تسمه ها و شیلنگ های خودرو به کارکرد نرم خودرو کمک می کند و به جلوگیری از خرابی در جاده کمک می کند. به عنوان مثال، اگر تسمه سرپانتین شما در حین رانندگی بشکند، بسیاری از سیستم های خودروی شما تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. بررسی تسمه ها و شیلنگ ها در هر تعویض روغن کمک می کند تا مطمئن شوید که در شرایط خوبی هستند و نیازی به تعویض ندارند. در صورت خرابی با خرید کفی خودروبر می توانید ماشین خود به هر کجایی که می خواهید جابجا کنید. برای آشنایی با چراغ های هشدار خودرو به مقاله قبلی بروید.

حمل خودرو 3 بیمه ماشین خود را فراموش نکنید

مورد 11 در تعمیر خودرو: بیمه خودرو خود را بررسی کنید

درست مانند معاینه منظم خودرو، بهتر است هر چند وقت یکبار بیمه خودرو خود را چک کنید. این تضمین می‌کند که پوشش‌های خط‌مشی، محدودیت‌ها و فرانشیزها به‌روز و متناسب با وضعیت فعلی شما هستند. سالم نگه داشتن خودرو به حفظ امنیت شما و مسافرانتان کمک می کند. به یاد داشته باشید، اگر مطمئن نیستید که چگونه یک قطعه خودرو را بررسی یا تعویض کنید، حتما با مکانیک خودروبر کرج تماس بگیرید تا کمک کند.

نتیجه گیری نکات ایمنی برای نگهداری خودرو با خودروبر کرج

اگر حتی ساده ترین تعمیر و نگهداری خودرو را هم نمی دانید، شاید باید بیشتر بیاموزید و اصول اولیه را به خوبی یاد بگیرید. این به شما کمک می کند تا از خودروی خود به بهترین شکل ممکن نگهداری کنید و در هنگام بروز مشکلات مختلف، بهتر از عهده شرایط برآیید. در نهایت، امیدواریم از نکات بالا به خوبی استفاده کرده باشید. ممنون از اینکه با emdadkhodrofalahi بودید.

سوالات متداول حمل آسان خودرو با خرید کفی خودروبر و تعمیر آن

  • در صورت خرابی ماشین با چه شماره ای باید تماس گرفت ؟

کافیست با شماره 09190303476 تماس بگیرید تا امداد گران ما به سرعت خودشان را به محل شما برسانند.

  • آیا می توان برای مشاوره با این مجموعه در هر ساعتی تماس گرفت ؟

بله در صورت هر سوالی در ارتباط با خودرو شما می توانید بصورت شبانه روزی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  • اگر ماشینم در محل قادر به تعمیر نبود چه کاری انجام دهم ؟

تنها با خرید کفی خودرو می توانید ماشین خود را به نزدیک ترین تعمیرگاه ببرید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *