خودروبر کرج | تعمیرات خودرو توسط خودروبر

خودروبر کرج | تعمیرات خودرو توسط خودروبر | امداد خودرو فلاحی


خودروبر کرج یکی از بهترین و قدیمی ترین مراکز خودروسازی در کرج و سراسر کشور می باشد. به منظور خدمت رسانی هر چه بیشتر به همشهریان عزیز در زمینه مسائل و مشکلات خودرو، وظیفه ما این است که با استفاده از آخرین علم و تحقیقات خودرو، کارشناسان خود را دائماً در جریان اطلاعات خود در مورد بررسی خدمات خودرو قرار دهیم. امداد خودرو  فلاحی یکی از معتبرترین شرکت حمل در تمامی مناطق شهر کرج و زیر نظر اتحادیه کشوری امداد خودرو می باشد.

یکی از اهداف اصلی ما ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. همکاران اتوسرویس ما در کرج به صورت 24 ساعته با نرخ اتحادیه و با شماره خودروبر در کرج 09190303476 آماده خدمت رسانی به شما هستند.

فهرست مطالب

نحوه یدک کشی اتومبیل به شکل مطمئن به چه صورت می باشد؟

آشنایی با عملکرد شاتون ها در موتور و عوامل خرابی آنها

علل خرابی شاتون موتور چه مواردی می تواند باشد

چه علائمی نشان دهنده خرابی اگزوز اتومبیل شما است

در این قسمت زمان تعویض اگزوز خودرو خود را مطلع شوید

رتبه بندی خدمات مشتری و نظرات شرکت حمل و نقل خودرو

هزینه هایی که به هنگام بستن قراردار با شرکت حمل که باید توجه نمود

خدماتی که توسط خودروبر کرج به مشتریان ارائه می گردد

نتیجه گیری و پاسخ سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 خرابی شاتون موتور

حمل خودرو 2 خرابی اگزوز اتومبیل

حمل خودرو 3 خدمات شرکت خودروبر

نحوه یدک کشی اتومبیل به شکل مطمئن به چه صورت می باشد؟

یدک کشی برای موقعیت هایی است که ماشین شما بی حرکت است یا حرکت آن خطرناک است یا ماشین نمایشی است و معتبر نیست. در استان البرز سالانه میلیون ها خودرو توسط کامیون ها و وسایل نقلیه با خودروبر کرج جابجا می شود. ایمنی حمل و نقل یکی از موضوعات مهم و اساسی در این زمینه است و این گونه حمل و نقل باید مطابق با شرایط و استانداردها انجام شود. خودرو بار کرج آماده ارائه انواع امکانات حمل و نقل از قبیل حمل خودرو، تریلر، کامیون حمل خودرو و … در سراسر کشور می باشد.

حمل و نقل خودرو در سراسر جهان برای حمل و نقل خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است و خودروسازان هر ساله از این تجهیزات برای شرکت در نمایشگاه ها و ارائه خودرو به مشتریان استفاده می کنند. برای دریافت خدمات یدک کش و یا تعمیرات لحظه ای خودروی خود با شماره خودروبر در کرج تماس بگیرید. به  حمل خودرو 1توجه نمایید.

عنوان خودروبر کرج
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1556کلمه
مدت زمان مطالعه 15دقیقه

آشنایی با عملکرد شاتون ها در موتور و عوامل خرابی آنها

یکی از مهمترین قسمت های خودرو، شاتون است که میل لنگ را به پیستون ها متصل می کند و حرکت عمودی پیستون ها (عقب و جلو) را به حرکت چرخشی تبدیل می کند. البته شاتون عملکردهای زیادی را در یک موتور انجام می دهد؛ این بخش انرژی لازم برای حرکت پیستون به سمت بالا را فراهم می کند و بین مخلوط سوخت و هوا در محفظه احتراق فشرده سازی ایجاد می کند. شاتون برق مورد نیاز برای این فرآیند را از میل لنگ دریافت می کند.

بنابراین وظیفه اصلی شاتون در موتور، انتقال نیرو بین پیستون و میل لنگ و تبدیل این نیرو به قدرت چرخشی یا قدرت عمودی در طول فرآیند انتقال است. البته فرآیند تبدیل نیروی چرخشی و نیروی عمودی از طریق شاتون و به کمک بلبرینگ ها انجام می شود.

حمل خودرو 1 خرابی شاتون موتور

خودروبر کرج | علائم خرابی شاتون خودرو
خودروبر کرج | علائم خرابی شاتون خودرو | امداد خودرو فلاحی

علل خرابی شاتون موتور چه مواردی می تواند باشد

 • تنظیم نادرست شاتون
 • سوزاندن نامناسب
 • روغن کاری نامناسب
 • استفاده از دنده عقب در زمان نامناسب
 • خرابی پیستون
 • سایش یاتاقان دینامیک
 • تصادف شدید

برای حل خرابی شاتون و تعمیر اتومبیل خود می توانید با کارشناسان emdadkhodrofalahi با شماره خودروبر در کرج تماس حاصل فرمایید.

چه علائمی نشان دهنده خرابی اگزوز اتومبیل شما است

بیشتر علائم خرابی و تعویض اگزوز شامل پارگی، شکستگی یا سوراخ است. با توجه به فاصله نسبتا زیاد موتور تا عقب خودرو، این قطعه در معرض فرسودگی بیشتری قرار می گیرد. اگزوز معمولاً در زیر خودرو، بسیار نزدیک به زمین نصب می شود. به همین دلیل راندن خودرو در زمین های ناهموار یا جاده های پر آب می تواند باعث آسیب به این قسمت شود. همچنین آب و هوای مرطوب نقش مهمی دارد.

بنابراین در مناطقی که هوای مرطوب و مرطوب دارند، این قسمت سریعتر از حد معمول خراب می شود. فرسوده شدن لوله اگزوز در اثر کوچکترین ضربه می تواند باعث شکستن یا پارگی این قطعه شود و از عملکرد صحیح خودرو جلوگیری کند. به طور کلی، علائم خرابی اگزوز در خودرو را می توان به موارد زیر محدود کرد. به حمل خودرو 2 دقت فرمایید.

 • شنیدن صداهای بلند و ناخوشایند از ماشین
 • مصرف برق خودرو را کاهش دهید
 • افزایش مصرف سوخت خودرو
 • غلظت گازهای آلاینده را در درگاه اگزوز افزایش دهید

حمل خودرو 2 خرابی اگزوز اتومبیل

خودروبر کرج | خرابی اگزوز ماشین

خودروبر کرج | خرابی اگزوز ماشین | امداد خودرو فلاحی

در این قسمت زمان تعویض اگزوز خودرو خود را مطلع شوید

همانطور که می دانید تمام قطعات خودرو عمر مفیدی دارند و پس از آن کارکرد اولیه خود را از دست می دهند. اگزوز خودرو نیز از این قاعده مستثنی نیست و عمر مفیدی نیز دارد. البته عمر این قطعه تا حد زیادی به شرایط استفاده از خودرو بستگی دارد. خودروهایی که معمولاً در جاده های کوهستانی پر از دست انداز رانندگی می شوند، می توانند علائم خرابی اگزوز را خیلی زودتر ببینند. به طور کلی، عمر مفید گاز اگزوز بین 4-5 سال و حداکثر مسافت رانندگی بین 800000-150000 کیلومتر است.

توجه داشته باشید که کاتالیزور اگزوز نیز نقش مهمی در کاهش طول عمر دارد و به دلیل ساختار شبکه ای آن باید پس از مدتی استفاده تعویض شود. برای تعویض باید با شماره خودروبر در کرج تماس بگیرید و با تیم حرفه ای امداد خودرو فلاحی مرتبط شوید. اگر از خودروی خود در برخی از جاده ها یا شرایط آب و هوایی فوق استفاده کنید، این طول عمر در برخی موارد تا 2 سال کاهش می یابد. برای دریافت اطلاعات از مزایای خودروبر مطمئن می توانید مقاله قبلی را مشاهده نمایید.

رتبه بندی خدمات مشتری و نظرات شرکت حمل و نقل خودرو

ما طرفدار نظرات هستیم، زیرا بهترین راه برای اینکه بدانیم یک شرکت آنچه را که موعظه می‌کند عمل می‌کند این است که بدانیم مشتریانشان در مورد خدمات چه می‌گویند. برای این که بتوانید نظرات خود را عنوان کنید با شماره خودروبر در کرج ما تماس حاصل فرمایید. Emdadkhodrofalahi مکانی عالی برای شروع جستجوی خودروبر کرج شماست.

به طور خاص به دنبال شرکت‌ها و بررسی‌هایی باشید که به ‌طور مداوم دارای رتبه‌بندی بالا هستند. جزئیاتی را در مورد میزان دسترسی، مفید و ارتباطی تیم خدمات مشتری آنها به علاوه نحوه برخورد آنها با وسایل نقلیه مشتریان قبلی و اینکه آیا خدمات به موقع، قابل اعتماد و مطابق انتظار بود را پوشش می‌دهد. وسپس حمل خودرو 3 مشاهده نمایید.

هزینه هایی که به هنگام بستن قراردار با شرکت حمل که باید توجه نمود

قبل از بستن قرارداد، دقیقاً بدانید که برای چه چیزی هزینه می پردازید و مراقب هزینه های پنهان باشید. معمولاً، علیرغم برآوردی که یک شرکت در قیمت اولیه به شما می دهد، هزینه نهایی خدمات شما تا زمانی که وسیله نقلیه ارسال شود تعیین نمی شود. در مورد خدماتی که به دنبال آن هستید تا حد امکان دقیق باشید تا دقیق ترین خلاصه هزینه ها را دریافت کنید.

در صورت امکان، یک مظنه الزام آور از فرستنده را برای قفل کردن نرخ نقل قول به منظور جلوگیری از غافلگیری در صورتحساب نهایی، تضمین کنید. برای بررسی هزینه های وارد شده می توانید با شماره خودروبر در کرج 09190303476 تماس بگیرید و با کارشناسان امداد خودرو فلاحی  ارتباط برقرار کنید.

حمل خودرو 3 خدمات شرکت خودروبر

خودروبر کرج | خدمات ارائه شده توسط خودروبرها

خودروبر کرج | خدمات ارائه شده توسط خودروبرها | امداد خودرو فلاحی

خدماتی که توسط خودروبر کرج به مشتریان ارائه می گردد

شرکت‌های حمل‌ونقل خودرو معمولاً همان نوع خدمات را ارائه می‌دهند، اما گزینه‌های آنها برای نحوه انجام کار کمی متفاوت است. اطمینان حاصل کنید که شرکت‌هایی که در نظر دارید قابلیت سفارشی‌سازی لازم را برای دریافت نوع تریلر حمل‌ونقل، مکان‌های تحویل و تحویل، گزینه‌های حامل باز در مقابل بسته، تاریخ‌های حمل و نقل انعطاف‌پذیر و موارد دیگری که ممکن است نیاز داشته باشید را ارائه دهند.

نتیجه گیری خودروبر کرج و پاسخ سوالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید

این مجموعه ارائه دهنده خدمات خودروهای لوکس و تصادفی و خدمات تحویل خودرو درکرج و سراسر کشور را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت حمل و نقل ارائه می دهد. ما می خواهیم شما در مورد خدمات emdadkhodrofalahi بدانید و بدانید که ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما در خودروبر کرج انجام خواهیم داد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

شماره خودروبر در کرج 09190303476 می باشد، برای ثبت نام می توانید با این شماره تماس بگیرید. در عین حال، ما با صبر و حوصله به سوالات شما پاسخ خواهیم داد!

سوالات متداول تعمیرات و آگاهی خودرو که لازم است بدانیم

1-عمر مفید کار کردن اگزوز چقدر است ؟

عمر مفید اگزور بین 4 الی 5 سال می باشد.

2-وظیفه اصلی شاتون در موتور چیست ؟

انتقال نیرو بین پیستون و میل لنگ و تبدیل این نیرو به قدرت چرخشی یا قدرت عمودی از وظایف اصلی شاتون به شمار می رود.

3- شرکت های حمل خودرو چه خدماتی ارائه می دهند؟

برای دریافت خدماتی اعم از تعویض تایر، تسمه ، اگزوز ویا حمل خودروهای تصادفی و لوکس و … میتوانید با ما همراه باشید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *