خودروبري- خودروبر تهران

خودروبري- خودروبر تهران - امداد خودرو فلاحی


خودروبر تهران (امداد خودرو فلاحی) اعلام می‌دارد. سوپاپ EGR قلب سیستم اگزوز موتور است. EGR مخفف عبارت Exhaust Gas Recirculation است و این دقیقاً همان کاری است که انجام می دهد. این دستگاه فوق العاده سازگار با محیط زیست در شرایط خاص موتور روشن می‌شود. و به گازهای خروجی اجازه می‌دهد تا دوباره در موتور گردش کنند. این فرآیند تا حد زیادی انتشار اکسید نیتروژن مضر را کاهش می‌دهد که تأثیر زیادی بر مه دود دارد. از نظر حمل خودرو با خودروبر با نشانی emdadkhodrofalahi در این مقاله اطلاعاتی در مورد عملکرد شیر EGR! نحوه تمیز کردن شیر و اینکه چرا اغلب نیاز به تمیز کردن یا تعویض دارد، خواهید یافت. شیر EGR عمر طولانی دارد. در واقع، این ممکن است یکی از سخت ترین کارهای هر قطعه ای در یک موتور مدرن باشد.

فهرست مطالب:

نحوه  و چگونگی تمیز کردن شیر EGR در خودرو شما

نحوه خرید کردن از دستگاه هاو وسایل سوخت رسانی

نوع خاصی از پاک کننده سوخت را انتخاب کنید

حمل خودرو با خودروبری چه نظری در رابطه با بررسی باد لاستیک دارد

نحوه انتخاب درست و صحیح برچسب دودی پنجره خودرو شما

درک رتبه بندی IIHS برای فناوری های ترمز خودکار

نتیجه گیری کاملا جامع و مفید در رابطه با مقاله

سوال ها و پرسش های متداول شما عزیزان از مجموعه

 

فهرست تصاویر:

خودروبر تهران  1: سوخت خودرو

خودروبر تهران  2: لاستیک

خودروبر تهران  3: شیشه دودی

 

نحوه  و چگونگی تمیز کردن شیر EGR در خودرو شما

پس از هزاران چرخه رانندگی، کربن شروع به ترک رسوبات داخل دریچه EGR می کند و توانایی سوپاپ را برای کار به عنوان محافظ دروازه اگزوز محدود می کند. از نظر خودروبر تهران این رسوبات تا زمانی رشد می کنند که دریچه EGR دیگر نتواند به درستی کار کند. این می تواند باعث ایجاد انواع مشکلات رانندگی شود که مطلوب نیستند. هنگامی که این شکست رخ می دهد، عمدتاً دو اقدام اصلاحی وجود دارد: تمیز کردن شیر EGR یا تعویض شیر EGR. با برداشتن هر گونه اتصال دهنده الکتریکی یا شیلنگ متصل به شیر EGR شروع کنید.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده هادی رحیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1566 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

نحوه خرید کردن از دستگاه هاو وسایل سوخت رسانی

افزودن مواد افزودنی سوخت به باک بنزین هنگام پر کردن، یکی از راه‌های حذف رسوبات از اجزای مهم موتور، بهبود عملکرد موتور و افزایش مصرف سوخت است. هنگام تصمیم گیری در مورد استفاده از افزودنی، چند نکته وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید، از جمله اینکه کدام قسمت از سیستم سوخت را می خواهید همانند حمل خودرو با خودروبر تمیز کنید، شدت تصفیه سوخت، و اینکه آیا فقط در تلاش برای بهبود هستید یا خیر. عملکرد کلی سوخت یا مسافت پیموده شده خودروی شما.

قدرت درمان سوخت تا حد زیادی تعیین می کند که چند بار باید از آن استفاده کنید. انتخاب شما اساساً به تیمار با غلظت کم افزودنی و غلظت زیاد افزودنی بستگی دارد که هر کدام برای استفاده برای مدت زمان خاصی طراحی شده اند. شما باید سیستم سوخت که در تصویر میبینیدخودروبر تهران  1: سوخت خودرو. خود را به طور منظم چک کنید. از نظر حمل خودرو با خودروبر اما برخی از سیستم ها مانند انژکتورهای سوخت، فقط یک بار در سال باید بررسی شوند.

نوع خاصی از پاک کننده سوخت را انتخاب کنید

علاوه بر شدت جابجایی سوخت، در نظر بگیرید که کدام بخش از سیستم سوخت خودروی شما باید تمیز شود. در حالی که برخی از درمان های سوخت برای تمیز کردن کل سیستم ها طراحی شده اند. برخی دیگر با در نظر گرفتن اجزای جداگانه تولید می شوند. از آنجایی که راه های زیادی برای تمیز کردن سیستم سوخت شما وجود دارد.

از نظر خودروبر تهران به طور کلی، شما باید یک بار در سال یا تقریباً هر 15000 مایل! برای بهترین نتیجه از درمان سوخت استفاده کنید. با این حال، گاهی اوقات استفاده از پاک کننده! سوخت تعمیر و نگهداری که در هر بار سوخت گیری به سوخت اضافه می شود، کمک می کند. خودروهایی که کاربراتور دارند از پاک کننده سوخت مشابه موتورهای تزریق سوخت استفاده می کنند. اگر قسمت های مختلفی از سیستم سوخت خود دارید که نیاز به تمیز کردن دارند، بهتر است از روش درمانی استفاده کنید.

سوخت- خودروبر تهران
سوخت- خودروبر تهران – خودروبر فلاحی

خودروبر تهران  1: سوخت خودرو

حمل خودرو با خودروبر چه نظری در رابطه با بررسی باد لاستیک دارد

لاستیک ها پایه ماشین یا کامیون شما هستند. بررسی اینکه لاستیک‌های شما دارای آج خوب و فشار مناسب هستند. هندلینگ خودرو، مصرف سوخت و عمر کلی تایر را بهبود می‌بخشد. می‌توانید یک سکه را به صورت وارونه در داخل آج لاستیک که در تصویر میبینیدخودروبر تهران  2: لاستیک.  قرار دهید. و ببینید که آج با سکه تماس دارد. اگر می توانید بالای سر Honest Abe را ببینید. وقت آن است که روی لاستیک های جدید سرمایه گذاری کنید.

از نظر خودروبر تهران (امداد خودرو فلاحی)  اگر میخ یا سنگی در لاستیک لاستیک پیدا کردید. با یک تکنسین تماس بگیرید تا آن را جدا کنند. اگر خودتان این کار را انجام دهید، ممکن است یک آپارتمان بگیرید. فراموش نکنید که به دنبال ترک، پارگی، خراش، لکه های صاف و برآمدگی در دیواره های جانبی باشید. فرسودگی ناهموار لاستیک می تواند نشان دهنده مشکل تراز باشد.

psi ایده آل (فشار در هر اینچ مربع) برای هر لاستیک معمولاً در کناره هر لاستیک! روی یک برچسب داخل درب سمت راننده و در دفترچه راهنمای مالک شما چاپ می شود.از نظر حمل خودرو با خودروبر با نشانی emdadkhodrofalahi به سادگی درپوش روی میل سوپاپ لاستیک را بردارید. و فشار سنج لاستیک را محکم روی میل سوپاپ فشار دهید تا هوا نشتی نداشته باشد.

سپس، چوبی را که از پایین گیج، صفحه نمایش سنج یا صفحه نمایش LED بالا می آید، بخوانید. این کار را روی هر لاستیک تکرار کنید و در صورت نیاز هوا اضافه کنید. اگر متوجه شدید که مجبور هستید. به طور منظم یک یا چند لاستیک را باد کنید، ممکن است پنچر شده باشید. از نظر خودروبر تهران باید در نظر داشته باشید که آنها را برای تعمیر یا تعویض توسط یک مکانیک حرفه ای بازرسی کنید.

نحوه انتخاب درست و صحیح برچسب دودی پنجره خودرو شما

انتخاب فروشگاهی برای دودی کردن شیشه ها که در تصویر میبینیدخودروبر تهران  3: شیشه دودی.  به سادگی جستجوی چند مکان آنلاین و تصمیم گیری فوری نیست. خواندن از طریق تبلیغات دشوار است: برخی مکان‌ها «بهترین معاملات» را ارائه می‌دهند، در حالی که برخی دیگر «بدون حباب» را تبلیغ می‌کنند. بهترین کاری که حمل خودرو با خودروبر فکر می‌کند می‌توانید انجام دهید.

این است که قبل از تصمیم گیری، تحقیق و بررسی کامل انجام دهید. و توصیه های شفاهی در چنین مواردی بسیار ارزشمند است. نتایج کار رنگ آمیزی پنجره شما بسیار عالی یا ضعیف خواهد بود. در اینجا واقعاً هیچ حد وسطی وجود ندارد: یا با غرور به اتومبیل خود نگاه می‌کنید. یا به سمت اتومبیل خود می‌روید. و کار زشتی را می بینید که واقعاً تصور شما را از ظاهر اتومبیل شما خراب می کند.

لاستیک- خودروبر تهران
لاستیک- خودروبر تهران – خودروبر فلاحی

خودروبر تهران  2: لاستیک

درک رتبه بندی IIHS برای فناوری های ترمز خودکار

طبق تحقیقات خودروبر تهران در مارس 2016، صنعت خودرو اخبار هیجان انگیزی در مورد ایمنی خودرو دریافت کرد. در حالی که این اعلامیه در واقع از سال 2006 در ایالات متحده یک ویژگی بوده است. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (همچنین به عنوان NHTSA شناخته می‌شود.) و موسسه بیمه ایمنی بزرگراه ها اعلام کردند که ترمز اضطراری خودکار (AEB) یک “استاندارد” خواهد بود، تقریباً هر جدید. خودروهای فروخته شده در ایالات متحده تا سال 2022 به این ویژگی مجهز خواهند شد.»

در مقاله قبلی بخوانید(یدک کش کرج). به عبارت دیگر! از طریق توافق متقابل بین بیش از 20 خودروساز بزرگ مختلف و دولت جمهوری اسلامی، تمام خودروهای جدید فروخته شده. از آن سال به بعد به این ویژگی مجهز خواهند شد. هر دو دارای ترمز اضطراری خودکار در میان ویژگی های ایمنی خود خواهند بود. این برای مدتی به عنوان یک ویژگی اصلی “لوکس” در نظر گرفته شده است. بنابراین این خبر هیجان انگیز و انقلابی برای نوآوری و پیشرفت ایمنی خودرو است.

شیشه دودی- خودروبر تهران
شیشه دودی- خودروبر تهران – خودروبر فلاحی

خودروبر تهران  3: شیشه دودی

نتیجه گیری کاملا جامع و مفید در رابطه با مقاله

حمل خودرو با خودروبر (امداد خودرو فلاحی) اعلام می‌دارد. سوپاپ EGR قلب سیستم اگزوز موتور است. EGR مخفف عبارت Exhaust Gas Recirculation است و این دقیقاً همان کاری است که انجام می دهد. این دستگاه فوق العاده سازگار با محیط زیست در شرایط خاص موتور روشن می‌شود. و به گازهای خروجی اجازه می‌دهد تا دوباره در موتور گردش کنند. psi ایده آل (فشار در هر اینچ مربع) برای هر لاستیک معمولاً در کناره هر لاستیک! روی یک برچسب داخل درب سمت راننده و در دفترچه راهنمای مالک شما چاپ می شود.از نظر خودروبر تهران به سادگی درپوش روی میل سوپاپ لاستیک را بردارید. و فشار سنج لاستیک را محکم روی میل سوپاپ فشار دهید تا هوا نشتی نداشته باشد. سپس، چوبی را که از پایین گیج، صفحه نمایش سنج یا صفحه نمایش LED بالا می آید، بخوانید.

سوال ها و پرسش های متداول شما عزیزان از مجموعه

علامت ها و نشانه های خرابی جلوبندی خودرو چیست؟
فرمان ماشین در سرعت های مختلف دچار لرزش و کشیدگی به طرفین می‌شود.
از نظر حمل خودرو با خودروبر با نشانی emdadkhodrofalahi: زمانی که از دست انداز و چاله ها عبور می‌کنید. ماشین از خود صداهای بدی را ایجاد می‌کند.
صداهایی مانند سوت از چرخ ماشین به گوش می رسد.
کشیده شدن فرمان ماشین به یک سمت در هنگام رها کردن فرمان
انحراف ماشین به طرفین جاده

چه زمانی بازدید جلوبندی ماشین نیاز است؟

در جلوبندی ماشین بازدید به صورت دوره ای می‌تواند باعث پیشگیری از خرابی های بسیار زیادی شود. با توجه به اهمیت موجود در جلوبندی باید کم‌کم هر سه ماه یکبار برای بازدید و آچارکشی‌های مختلف به تعمیرگاه بروید.

طبق تجربه حمل خودرو با خودروبر چگونه بفهمیم که فنر ماشین خراب است؟

تغییر شکل ظاهری در فنر و کمک فنر.
نشتی روغن در کمک فنر.
بالا و پایین رفتن چرخ ماشین در جاده.
در صورتی که لاستیک ماشین به صورت غیر عادی فرسوده شود.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *