خودروبر تهران ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه های کمک خودرو، ترانسفر خودرو، حمل خودرو همیشه به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما همراهان گرامی می باشد. هوای زمستان، هوای سرد، یخبندان و غیره می تواند رانندگی را بسیار چالش برانگیز کند. اما نگران نباشید، ما به شما نکات رانندگی در زمستان را آموزش می دهیم. اگر در فصل زمستان در شرایط بحرانی بودید. کافیست با خرید جرثقیل خودروبر به آسانی مشکل خود را رفع نمایید. پس تا پایان این مقاله با emdadkhodrofalahi همراه باشید.

فهرست مطالب

صرفه جویی عالی در تعمیر خودرو با امداد خودرو

قسمت 1 از 6: نگهداری یک جعبه اضطراری در ماشین شما

قسمت 2 از 6: خنک کننده موتور خود را بررسی کنید

قسمت 3 از 6: سیستم شیشه شوی خود را آماده کنید

قسمت 4 از 6: تعمیر و نگهداری معمولی را انجام دهید

قسمت 5 از6: باتری و اجزای الکتریکی خودرو را بررسی کنید

قسمت 6 از 6: لاستیک مناسب برای موقعیت خود را تهیه کنید

قسمت 6 از 6 ماشین را برای زمستان با خودروبر آماده کنید

قسمت 7 از 7 بخاری ماشین تان را بررسی کنید

قسمت 8 از 8 سطح باک بنزین بیش تر از ۱/۲

نتیجه گیری نگهداری خودرو در زمستان با خودروبر تهران

سوالات متداول حمل ایمن با خرید جرثقیل خودروبر در زمستان

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 بررسی ضدیخ موتور

حمل خودرو 2 لاستیک مناسب با فصل

حمل خودرو 3 سطح باک بنرین خودرو

صرفه جویی عالی در تعمیر خودرو با امداد خودرو فلاحی

به همان اندازه که آماده کردن ماشین شما برای زمستان مهم است، تنظیم رفتار خود نیز به همان اندازه مهم است. سطح آگاهی شما باید افزایش یابد، مهارت های رانندگی دفاعی شما باید تقویت شود، و باید برای هر چیزی که پیش می آید آماده باشید. هنگام پیچیدن و سبقت گرفتن از وسایل نقلیه دیگر، به خصوص اگر شرایط جاده لغزنده و خطرناک است، باید بیشتر مراقب باشید، که به معنای توجه بیشتر به دمای بیرون است.

اولین خط دفاعی شما در برابر شرایط خطرناک در زمستان احتمالاً همیشه کیفیت و وضعیت وسیله نقلیه شما خواهد بود. اینکه چگونه خودروی خود را بازرسی می کنید و آن را تنظیم می کنید. اگر در شرایط نامناسب قرار گرفتید کافیست خرید جرثقیل خودروبر انجام دهید. این مراحل ساده را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه وسیله نقلیه خود را برای رانندگی ایمن در زمستان آماده کنید. به حمل خودرو 1 توجه کنید.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1688کلمه
مدت زمان مطالعه 17دقیقه

قسمت 1 از 8: نگهداری یک جعبه اضطراری در ماشین شما

هرگز در شرایط شدید و خطرناک مانند کولاک، طوفان یا دمای شدید زیر صفر یا هر شرایطی که می تواند شما را در مناطق پر ترافیک گرفتار کند رانندگی نکنید.

اگر در یک منطقه روستایی ویا منطقه‌ای با شرایط آب و هوایی شدید زندگی می‌کنید و حتماً باید رانندگی کنید. یک جعبه اضطراری در ماشین خود نگهداری کنید. جعبه باید حاوی موارد فاسد نشدنی یا قابل استفاده مجدد باشد. قبل از شروع تردد در ترافیک زمستانی، مطمئن شوید که خانواده یا دوستانتان می‌دانند کجا می‌روید و چقدر طول می‌کشد تا به آنجا برسید. قبل از بیرون رفتن از شارژ کامل گوشی خود اطمینان حاصل کنید و در صورت لزوم یک شارژر ماشین همراه خود داشته باشید.

موارد مورد نیاز

 • پتو یا کیسه خواب
 • شمع و کبریت
 • لایه های لباس
 • جعبه کمکهای اولیه
 • فلر یا میله چراغ اضطراری
 • چراغ قوه
 • غذا
 • جامپر
 • کیسه شن
 • بیل
 • ظرف ذخیره سازی
 • کتری

حمل خودرو 1 بررسی ضدیخ موتور

قسمت 2 از 8: خنک کننده موتور خود را بررسی کنید

خنک کننده یا ضد یخ موتور شما باید بتواند سردترین دمای پایداری را که در آب و هوای خود مشاهده می کنید، تحمل کند. مایع خنک کننده خود را بررسی کنید و اگر مخلوط خنک کننده به اندازه کافی قوی نیست که از سرما جلوگیری کند آن را تعویض کنید.

 • مواد مورد نیاز
 • آداپتور با نازل
 • تستر مایع خنک کننده
 • خنک کننده موتور

درپوش سیستم خنک کننده موتور را در زمانی که موتور داغ است باز نکنید. سوختگی شدید ممکن است رخ دهد. درجه حرارت مایع خنک کننده را سالانه بررسی کنید. با پر شدن مایع خنک کننده تغییر می کند و به مرور زمان خراب می شود. هوای حبس شده می تواند یک قفل هوا ایجاد کند و باعث داغ شدن بیش از حد موتور شود و آسیب جدی به آن وارد شود. در صورت نیاز تنها با خرید جرثقیل خودروبر می توانید به نزدیک ترین تعمیرگاه ببرید.

قسمت 3 از 8: سیستم شیشه شوی خود را آماده کنید

هنگامی که دما کاهش می یابد و جاده ها با برف و گل پوشیده می شوند، سیستم شیشه شوی شما بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که برف پاک کن های شیشه جلو شما به خوبی کار می کنند و در صورت نیاز آنها را تعمیر کنید. برای آب و هوای سرد، یک قانون کلی خوب این است که از مایع زمستانی در تمام سال استفاده کنید و هرگز پمپ مایع را هنگامی که مخزن خالی است کار نکنید.

موارد مورد نیاز

 • در صورت لزوم با تیغه های برف پاک کن جدید تعویض کنید
 • مایع تمیز کننده زمستانی

به یاد داشته باشید که اگر تیغه های برف پاک کن شما در تابستان به درستی کار نمی کنند، با ورود برف و یخ به معادله، تأثیر آن چند برابر می شود. در صورت خرابی برف پاک کن کافیست با خودروبر تهران تماس بگیرید.

قسمت 4 از 8: تعمیر و نگهداری معمولی را انجام دهید

در حالی که ممکن است به تعمیر و نگهداری منظم به عنوان بخشی از زمستانی کردن وسیله نقلیه خود فکر نکنید. انجام آن قبل از شروع هوای سرد مزایای زیادی دارد. علاوه بر بررسی اینکه بخاری و یخ‌ساز به درستی در ماشین شما کار می‌کنند، باید هر یک از مراحل زیر را لمس کنید.

مواد مورد نیاز

 • روغن موتور

روغن را عوض کنید. روغن کثیف در زمستان می تواند آزاردهنده باشد، بنابراین مطمئن شوید که روغن خود را قبل از ماه های سردتر تعویض کنید، به خصوص اگر در شرایط شدید زمستانی زندگی می کنید. تخلیه روغن همچنین رطوبت انباشته شده در میل لنگ را از بین می برد. از یک مکانیک خبره امداد خودرو فلاحی بخواهید که تعویض روغن را برای شما انجام دهد. خودروبر تهران قادر است در هر نقاط از شهر خدمات خود را ارائه دهد. به حمل خودرو 2 دقت نمایید.

قسمت 5 از8: باتری و اجزای الکتریکی خودرو را بررسی کنید

اگرچه لزوماً بخشی از یک روال تعمیر و نگهداری معمولی نیست، اما مهم است که وضعیت اجزای الکتریکی زیر کاپوت، به خصوص باتری را بررسی کنید. زیرا هوای سرد می‌تواند به طور جدی بر توانایی شارژ باتری تأثیر بگذارد. در شرایط سرد باید مراقب آن باشید و اگر در دمای شدیدتر زندگی می‌کنید یا رانندگی می‌کنید، قبل از شروع زمستان آن را تعویض کنید. در صورت نیاز می توانید با خرید جرثقیل خودروبر ماشین خود را برای تعمیر به تعمیرگاه ببرید. برای آشنایی با نکات نگهداری خودرو به مقاله قبلی بروید.

حمل خودرو 2 لاستیک مناسب با فصل

قسمت 6 از 8: لاستیک مناسب برای موقعیت خود را تهیه کنید

لاستیک های زمستانی از ترکیب لاستیکی نرم تری ساخته شده اند و به اندازه لاستیک های تمام فصل قوی نیستند.

لاستیک های تابستانی یا تمام فصول در دمای کمتر از 45 درجه فارنهایت خراب می شوند و لاستیک انعطاف پذیری کمتری پیدا می کند. تعیین کنید که آیا تایرهای زمستانی دارید یا خیر. نماد کوه و دانه های برف را در کناره لاستیک بررسی کنید. این نماد نشان می دهد که لاستیک برای استفاده در هوای سرد و برف مناسب است، خواه لاستیک برفی باشد یا لاستیک تمام فصل. اگر مکانیکی برای شما لاستیک ها را چک می کند، مطمئن شوید که وضعیت ترمزها را نیز بررسی می کند.

شما برای تعمیر لاستیک های خود می توانید با خرید جرثقیل خودروبر و امدادگران امداد خودرو فلاحی در هر ساعتی آماده خدمت رسانی هستند.

قسمت 6 از 8 ماشین را برای زمستان با خودروبر تهران آماده کنید

هوای سرد و مرطوب می تواند به رنگ ماشین شما آسیب برساند، به خصوص اگر در یک منطقه یخی یا برفی زندگی می کنید که معمولاً از نمک جاده استفاده می شود.  آماده سازی خودرو برای زمستان برای ایمن نگه داشتن شما در هنگام رانندگی و در صورت خرابی بسیار مهم استمی توانید برای مشاوره سریع و دقیق در مورد نحوه آماده سازی خود برای زمستان به مکانیک emdadkhodrofalahi مراجعه کنید. اکنون در حمل خودرو 3 با ما همراه شوید.

قسمت 7 از 8 بخاری ماشین تان را بررسی کنید

برای تست بخاری، ماشین را روشن کنید و بخاری را روشن کنید. سپس دست خود را جلوی خروجی بخاری قرار دهید. اگر نمی توانید هوای گرم را در منطقه احساس کنید، باید سیستم گرمایشی ماشین خود را توسط مکانیک خودروبر تهران بررسی کنید.

حمل خودرو 3 سطح باک بنرین خودرو

قسمت 8 از 8 سطح باک بنزین بیش تر از ۱/۲

در زمستان بهتر است باک بنزین را در ظرفیت بیش از 1/2 نگه دارید تا از یخ زدن مدار روغن (باعث آسیب رساندن به موتور و قسمت های مختلف خودرو) جلوگیری شود.

نتیجه گیری نگهداری خودرو در زمستان با خودروبر تهران

در این مقاله سعی شد روش ها و نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از آن ها می توانید قبل از رانندگی در جاده های شهری یا بین شهری خودرو خود را برای رانندگی در زمستان آماده کنید. اگر در موقعیتی بودید که در جاده ماندید. تنها با خرید جرثقیل خودروبر توسط emdadkhodrofalahi می توانید ماشین تان را بکسل کنید.

سوالات متداول حمل ایمن با خرید جرثقیل خودروبر در زمستان

 • اگر در برف و کولاک خودرو در جاده ماند چه کاری باید انجام داد؟

کافیست با ما تماس بگیرید و خرید جرثقیل انجام دهید امداد گران ما در سریع ترین زمان به شما ملحق می شوند.

 • باک بنزین در زمستان باید چقدر باشد ؟

باک بزنین در زمستان و جلوگیری از یخ زدن باید بیش از 1/2 باشد.

 • در خودرو جعبه کمک های اولیه در زمستان شامل چه وسایلی است ؟

پتو یا کیسه خواب – شمع و کبریت- لایه های لباس- جعبه کمکهای اولیه – فلر یا میله – چراغ اضطراری چراغ قوه-  غذا-

جامپر- کیسه شن- بیل- ظرف ذخیره سازی.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *