خودروبر تهران | حمل ماشین با خودروبر

خودروبر تهران | حمل ماشین با خودروبر | امداد خودرو فلاحی


خودروبر تهران در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. با توجه به اینکه فصل سرد سال مانند پاییز و زمستان در راه است یکی از مشکلات احتمالی و بسیار آزاردهنده بیرون رفتن در صبح زود و روشن نکردن ماشین در هنگام سردی است. شما با هزینه خودروبر مقرون به صرفه می توانید با ما مرتبط شوید.

دلایل زیادی برای روشن نشدن ماشین شما در هوای سرد وجود دارد.  باید بررسی کنید تا مشکل را برطرف کرده و ماشین خود را روشن کنید. البته راه هایی برای جلوگیری از این مشکل وجود دارد تا اینکه با آن روبرو شوید. در این مقاله می خواهیم در مورد دلایل روشن نشدن خودرو در هوای سرد و رفع این مشکل صحبت کنیم. با استفاده از نکات ذکر شده و رعایت آنها از تکرار این مشکل جلوگیری کنید.

فهرست مطالب

علت روشن نشدن ماشین سرد در صبح اول وقت چیست

علت روشن نشدن ماشین تان در فصل زمستان چیست

بررسی خوابیدن باتری خودروی شما توسط ما 

آشنایی با راه های جلوگیری از خوابیدن باتری خودرو

اکنون با هم مشکل دینام اتومبیل را بررسی می کنیم

زمانی که آب وارد سیستم تامین روغن می شود

عدم استفاده از روغن موتور نامناسب برای اتومبیل تان

راه حل مناسب در زمان انجامد کاربراتور خودروی شما

خدمات تعویض رادیاتور و آب ضد یخ در محل با هزینه خودروبر مناسب

نتیجه گیری آشنایی با روشن نشدن خودرو در زمستان

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1 آشنایی با روش های جلوگیری از خوابیدن باتری

حمل خودرو 2 استفاده نامناسب روغن موتور نامناسب

حمل خودرو 3 تعویض رادیاتور با ما

علت روشن نشدن ماشین سرد در صبح اول وقت چیست

به طور کلی اگر بخواهید این مشکل را به طور کلی بررسی کنید باید گفت که در هوای سرد نمی توان ماشین را روشن کرد. این مربوط به مشکل غلیظ شدن روغن و مشکل باتری است. اما اگر می خواهید با دقت بخوانید، باید دلایل بیشتری وجود داشته باشد، از سردی هوا شروع کنید، یکی یکی مرتب کنید تا بهترین پاسخ را بگیرید. افرادی که جای پارک ندارند معمولاً در سرما اتومبیل خود را روشن نمی کنند.

که ممکن است اول صبح آنها را سرگردان کند! اول صبح باید خودروبر تهران مناسب پیدا کنید. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، حتما با امداد خودرو فلاحی همراه باشید تا علت روشن نشدن ماشین شما در هوای سرد را بدانید.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات  1845کلمه
مدت زمان مطالعه 25دقیقه

علت روشن نشدن ماشین تان در فصل زمستان چیست

چند دلیل وجود دارد که ماشین در هوای سرد روشن نمی شود. اکنون این مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید تا آگاهی لازم را برای خودروبر تهران و مشکلات آنی خودروی خود را توسط ما به آسانی حل نمایید. به حمل خودرو 1 توجه نمایید.

بررسی خوابیدن باتری خودروی شما توسط emdadkhodrofalahi :

اولین چیزی که باید فورا بررسی و رفع شود باتری خودرو است. یک خودرو در هوای سرد ممکن است غیرفعال شود. این مشکل معمولاً در باتری های قدیمی رخ می دهد. اما توجه داشته باشید که اگر هنگام استارت زدن خودرو صدای ناله ای شنیدید و استارت کار نکرد، ممکن است این مشکل از باتری باشد. ابتدا باتری را بررسی کنید تا مطمئن شوید که کابل ها شل نشده و محکم قرار گرفته اند. سپس کلاچ را فشار دهید و چند بار استارت بزنید.

البته دقت کنید که فاصله استارت بیشتر باشد نه زیاد تا باتری کاملا متوقف نشود. بهترین راه تماس با خودروبر تهران در امداد خودرو فلاحی است تا مشکل ماشین را برطرف کند. شما می توانید تعمیر و نگهداری خودرو خود را به یک تیم حرفه ای خدمات درب منزل و با هزینه خودروبر مناسب بسپارید تا به سرعت مشکلات خودروی شما را برطرف کند.

حمل خودرو 1 آشنایی با روش های جلوگیری از خوابیدن باتری

خودروبر تهران | جلوگیری از خوابیدن باتری

خودروبر تهران | جلوگیری از خوابیدن باتری | امداد خودرو فلاحی

آشنایی با راه های جلوگیری از خوابیدن باتری خودرو

تعویض باتری: عمر بهینه باتری هر سه سال یکبار است. برای عملکرد مطلوب، باتری خودرو باید هر سه سال یکبار تعویض شود. می توانید باتری ماشین خود را توسط یک متخصص محلی تعویض کنید.

شارژ باتری: اگر خودروی شما اغلب در سفرهای کاری است. بهتر است در فصل سرد هفته ای یک بار باتری را شارژ کنید تا مشکلی برای روشن نشدن ماشین سرد پیش نیاید.

 تمام تجهیزات را خاموش کنید: همیشه قبل از خاموش کردن خودرو، چراغ ها، ضبط کننده ها، بخاری ها و غیره را خاموش کنید.

 بسته باتری را تمیز کنید: سیم‌ها و بسته باتری خودرو را از نظر خوردگی بررسی کنید. در صورت مشکل، آن را توسط خودروبر تهران تعویض یا مسواک بزنید.

خودروی خود را بپوشانید: در روزهای سرد، خودروی خود را با روکش حرارتی بپوشانید تا یخ نزند.

اکنون با هم مشکل دینام اتومبیل را بررسی می کنیم

دینام بخشی از خودرو است که با استارت زدن خودرو باتری را شارژ می کند. دینام خراب می تواند از روشن شدن خودرو در هوای سرد جلوگیری کند. اگر باتری ماشین شما نو و خوب است، اما صبح روشن نمی شود، مشکل از دینام ماشین است و باید آن را تعمیر کنید. نشانه های بد بودن دینام نور کم پشت آمپلی فایر و بوی سوختگی در ماشین است.

بنابراین اگر این علائم را دارید، دینام ماشین شما احتمالاً مرده است و باید تعویض یا تعمیر شود. دینام قطعه ای است که باتری را به موتور متصل می کند. بنابراین توصیه می کنیم اگر در تعمیر خودرو تخصص ندارید، آن را توسط خودروبر تهران مناسب به امداد خودرو فلاحی ببرید. سپس حمل خودرو 2 مشاهده نمایید.

زمانی که آب وارد سیستم تامین روغن می شود

سیستم سوخت خودروی شما متشکل از مخزن سوخت و شیلنگ‌هایی است که به موتور متصل می‌شوند. و بنزین را به ماشین می‌رسانند تا به روشن شدن موتور کمک کنند. گاهی اوقات ممکن است آب در این سیستم وجود داشته باشد. زمانی که ماشین در هوای سرد است، آب ممکن است یخ بزند و شلنگ های این سیستم را مسدود کند.

در این حالت وقتی موتور را روشن می کنید روشن نمی شود یا حتی اگر هم روشن می شود متوجه می شوید که درست کار نمی کند و قدرت کافی ندارد. برای رفع این مشکل می توانید سیستم سوخت را شستشو دهید. که باید توسط مکانیک حرفه ای و با هزینه خودروبر مناسب توسط emdadkhodrofalahi انجام شود. البته برای جلوگیری از این مشکل می توانید از افزودنی های بنزین حاوی الکل برای زدودن رطوبت اگزوز خودرو استفاده کنید تا مشکل برای شما ظاهر نشود.

حمل خودرو 2 استفاده نامناسب روغن موتور نامناسب

خودروبر تهران | استفاده روغن با کیفیت

خودروبر تهران | استفاده روغن با کیفیت | امداد خودرو فلاحی

عدم استفاده از روغن موتور نامناسب برای اتومبیل تان

گاهی اوقات ممکن است خودروی خود را بررسی کنید و متوجه شوید که خودروی شما مشکلات فوق را ندارد، اما همچنان موتور روشن نمی شود. در این صورت ممکن است روغنی که استفاده می کنید برای استفاده در زمستان مناسب نباشد. اگر روغن مناسب نباشد در هنگام یخ زدن غلظت آن افزایش می یابد. نمی تواند برای جابجایی قطعات وارد موتور شود این مشکل باعث روشن نشدن خودرو در هوای سرد می شود.

برای اینکه این مشکل ایجاد نشود سعی کنید در فصل سرد سال بدون یخ زدن از روغن موتور رقیق مخصوص این فصل استفاده کنید. اگر زمان کافی برای مراجعه به مرکز تعویض روغن ندارید. می توانید از سرویس تعویض روغن خودرو emdadkhodrofalahi با هزینه خودروبر کم استفاده کنید. اکنون با ما در حمل خودرو 3 همراه باشید.

راه حل مناسب در زمان انجامد کاربراتور خودروی شما

خودروهای جدید از سیستم های تزریق استفاده می کنند. اما خودروهای قدیمی دارای سیستم کاربراتوری هستند که می تواند یکی از دلایل روشن نشدن خودروها در هوای سرد باشد. کاربراتورها تمایل به یخ زدن دارند و اگر یخ بزنند، ماشین روشن نمی شود و می تواند شما را به دردسر بیاندازد. راه حل این مشکل این است که ماشین را با یک پا روی کلاچ، یکی روی پدال گاز و روشن کنید.

اگر موفق نشدید ماشین خود را روشن کنید با خودروبر تهران مرتبط شوید. این اجازه می دهد تا سوخت به موتور برسد و می تواند به روشن شدن خودرو کمک کند. البته ماشین های جدیدتر این مشکل را ندارند چون کاربراتور دیگر استفاده نمی شود.

حمل خودرو 3 تعویض رادیاتور با ما

خودروبر تهران | عوض کردن رادیاتور ماشین

خودروبر تهران | عوض کردن رادیاتور ماشین | امداد خودرو فلاحی

خدمات تعویض رادیاتور و آب ضد یخ در محل با هزینه خودروبر مناسب

اگر می خواهید مایع رادیاتور یا ضد یخ خودرو خود را تعویض کنید. آن را نزدیک مکانیک حرفه ای  با هزینه خودروبر مناسب به محل ببرید. تعمیرکاران ما حرفه ای هستند و می توانند ماشین شما را خیلی سریع و با هزینه ای مناسب تعمیر کنند.  برای آشنایی با روغن موتور اتومبیل به مقاله قبلی بروید.

نتیجه گیری آشنایی با روشن نشدن خودرو در زمستان

ما سعی خواهیم کرد به شما آموزش دهیم که چگونه رادیاتور خود را از یخ زدگی و آسیب رساندن به باتری ماشین خود حفظ کنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا متوجه شوید که چرا ماشین شما در هوای سرد روشن نمی شود و چگونه آن را به راحتی تعمیر کنید. یا با هزینه خودروبر مناسب اتومبیل خود را نزد مکانیک خودرو ببرید.

بهترین راه این است که آب رادیاتور و ضد یخ را مرتب تعویض کنید تا خودروی شما دچار چنین مشکلاتی نشود. هر زمان که نیاز به تعمیر ماشین خود داشتید، آن را در حین کار به یک تعمیرکار حرفه ای ببرید و با خیالی آسوده آن را به ما بسپارید.

سوالات متداول برای روشن نشدن اتومبیل تان در هوای سرد

  • استفاده از روغن موتور نامناسب باعث چه مشکلی می شود ؟

اگر از روغن نامناسب استفاده نمایید در زمستان در هنگام یخ زدن غلظت روغن افزایش می یابد و در نهایت خودرو روشن نمی شود.

  • از نشانه های بد بودن دینام به چه مواردی می توان اشاره نمود؟

نور کم پشت آمپلی فایر و بوی سوختگی در ماشین

  • برای تعویض رادیاتور در محل چه اقدامی باید انجام شود؟

برای تعویض کافیست با شماره 09190303476 تماس بگیرید و با هزینه خودروبر کم خودروی خود را تعمیر کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *