خودروبر تهران | امداد خودرو در تهران

خودروبر تهران | امداد خودرو در تهران | امداد خودرو فلاحی


خودروبر تهران برای کمک بیشتر به همشهریان عزیز در مشکلات و مشکلات خودرو به طور مداوم خدمات خودرو را بروز می کنند. آنچه را که در روز استفاده از خودرو خود می‌دانید بررسی کنند و تا آنجا که می توانید در مورد آن بیاموزید. شرکت‌های باتجربه یدک کش خودرو منصف، قبل از یدک کشی خودروی شما، در صورت داشتن تخصص جامع تعمیر خودرو، ابتدا مشکل را تشخیص می‌دهند.

فهرست مطالب

چه زمانی باید لنت و روتور ماشین تعویض شود

با ما در محل تعمیر در مکان خود را تجربه کنید

پنچرگیری ماشین خود سریع و به موقع در محل

چه زمانی نیازبه تعمیر سیستم برق ماشین می شود

قیمت خدمات تعمیر سیار با امداد خودرو فلاحی در تهران

بهتر است بدانیم که چرا خودرو داغ می کند

علتی که باعث سرریز شدن آب در رادیاتور می شود

یاتاقان خودرو به چه معناست و چه باید کرد؟

حمل و نقل خودروبران شبانه روزی در سریع ترین زمان

بهترین روش برای به یدک کشیدن خودرو بعد از تصادف

نتیجه گیری حمل با ما در تهران و مواردی که خودرو نیاز به تعمیر دارد

فهرست تصاویر

حمل و نقل خودرو 1 تعمیر خودرو در محل شما

حمل و نقل خودرو 2 گرم شدن بیش از حد موتور خودرو

حمل و نقل خودرو 3 یاتاق ماشین

خودروبران شبانه روزی خودروهایی مانند وانت نیسان ظرفیت یدک کشی خوبی دارند. به همین سبب بسیار مورد استفاده می باشد. تجهیزاتی که برای یدک کشی تریلر مورد استفاده است. شامل: زنجیر اتصال و مهار وسیله نقلیه. برای اینکه تجهیزات تریلر در زیر خودرو آسیب نبیند لازم است از لاستیک محافظ در زیر بدنه استفاده گردد تا به بدنه وسیله نقلیه شما آسیبی وارد نشود. در ادامه به تصویرحمل و نقل خودرو 1 دقت نمایید.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده ملیحه نعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات  1580کلمه
مدت زمان مطالعه  15دقیقه

چه زمانی باید لنت و روتور ماشین تعویض شود

اگر ماشین شما از مشکل روتور یا لنت ترمز می‌لرزد، کارایی ترمزها را کم نمی‌کند. با این حال، هنوز احساس خوبی ندارید و بهتر است خودروی خود را در اسرع وقت به یک خودروبر تهران ببرید. تا بتوانید در پشت فرمان استراحت کنید و نفس بکشید.

همچنین ممکن است بخواهید سبک رانندگی معمولی خود را به تفصیل بیان کنید. زیرا تکنیک‌های بیش از حد تهاجمی می‌توانند باعث فرسودگی قطعات ترمز سریع‌تر از حد لازم شوند. رانندگی مداوم خودرو در ترافیک سنگین در حالی که دائماً شتاب می‌گیرد و ناگهان توقف می کند می‌تواند باعث ساییدگی و پارگی ترمز شود.

حمل و نقل خودرو 1 تعمیر خودرو در محل شما

خودروبر تهران | تعمیرکار خودروی شما در محل
خودروبر تهران | تعمیرکار خودروی شما در محل | امداد خودرو فلاحی

با ما در محل تعمیر در مکان خود را تجربه کنید

زمانی که با خودروی خود مشکل جزئی دارید و نیازی به بردن آن به تعمیرگاه ندارید از این سرویس استفاده کنید. خودروبران شبانه روزی به محل حادثه برای تعمیرات اضطراری همگی دارای شناسنامه، پروانه کار و لباس شرکت بودند. مواد مصرفی که معمولاً برای تعمیرات جزئی استفاده می شوند مانند مخازن، خطوط کلاچ، خطوط هوا و پمپ های هوا در محل برای استفاده توسط امدادگران در دسترس هستند. در اینجا متداول‌ترین تعمیراتی که تعمیرگاه‌های خودرو انجام می‌دهند و هیچ‌کدام طولانی نمی‌شوند آورده شده است:

  • پمپ بنزین را تعویض کنید
  • فیوز را تعویض کنید
  • کلاچ و خط هوا را تعویض کنید
  • شیلنگ رادیاتور را تعویض کنید
  • لاستیک عوض کن
  • دنده ماشین رو عوض کن

پنچرگیری ماشین خود سریع و به موقع در محل

این روزها که لاستیک‌های خودروهای مختلف به دو دسته تیوبلس و تیوبی تقسیم می‌شوند. خوب است بدانید که پنچرشدن لاستیک های تیوب دار را نمی توان به امداد خودروهای سیار سپرد. زیرا نیاز به دستگاه ها و تجهیزات خاصی دارد. اما اگر لاستیک های خودروی شما بدون تیوب هستند و تمام راه باد می کنند، می‌توانید به راحتی از خدمات این شرکت امداد خودرو فلاحی استفاده کنید.

چرا که تعمیر فلت تایر یکی دیگر از خدمات با بهترین کیفیت، سریعترین زمان و نازلترین قیمت توسط شرکت تعمیرات تهران خودروبر تهران می باشد. در ادامه تصویر حمل و نقل خودرو 2 مشاهده نمایید.

چه زمانی نیازبه تعمیر سیستم برق ماشین می شود

یکی از مشکلات رایجی که اغلب برای خودروها پیش می‌آید، مسائل مربوط به سیستم برق خودرو است. هنگامی که باتری از بین می رود، منبع تغذیه قسمت های مختلف خودرو ناقص است و خودرو از حرکت می‌ایستد. در عین حال مردم می‌توانند از امداد خودرو فلاحی کمک بگیرند. تعمیر و نگهداری سیستم برق خودرو شامل دینام، شمع، کویل، انژکتور سوخت و … همچنین تعویض باتری می‌باشد. دانش تخصصی خودروبران شبانه روزی واحد تعمیر و نگهداری سیستم برق خودرو در هر زمان آماده خدمت رسانی می‌باشد.

قیمت خدمات تعمیر سیار با امداد خودرو فلاحی در تهران

تیم مکانیک سیار emdadkhodrofalahi با خودروبران شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما می باشد. به علاوه، با پشتیبانی ما، تمام خدمات خود را نظارت خواهد کرد. کلیه هزینه‌ها و قیمت ها بر اساس مجوز اتحادیه امداد خودرو تهران می‌باشد بنابراین می توانید نگران هزینه‌های اضافی نباشید.

حمل و نقل خودرو 2 گرم شدن بیش از حد موتور خودرو

خودروبر تهران | داغ کردن موتور خودرو
خودروبر تهران | داغ کردن موتور خودرو | امداد خودرو فلاحی

بهتر است بدانیم که چرا خودرو داغ می کند

گرم شدن بیش از حد خودرو یکی از اتفاقات ترسناک و خطرناکی است که ممکن است برای خودروهای ما بیفتد. این چیزی است که همیشه باید به جای نادیده گرفتن به آن توجه کنید. در واقع زمانی که دمای موتور از حد معینی فراتر رود، سوپرشارژر آب وارد ناحیه قرمز شده و ممکن است برخی از قسمت‌های خودرو تاب برداشته و گیر کند، بنابراین همه باید همیشه به سیستم خنک کننده خودرو دقت کنید. با این حال، دلایل زیادی برای گرم شدن بیش از حد خودرو وجود دارد که هر کدام راه حل خاصی دارند. در تصویر به  حمل و نقل خودرو 3 دقت فرمایید.

علتی که باعث سرریز شدن آب در رادیاتور می شود

علاوه بر کاهش آب در رادیاتور، ممکن است سرریز آب نیز وجود داشته باشد. این اتفاق می‌افتد و اغلب در اتومبیل‌های قدیمی رخ می دهد، زیرا آب زیادی به مخزن رادیاتور ریخته شده است. اما در خودروهای امروزی این اتفاق نمی‌افتد زیرا منبع انبساط و آب اضافی که بلافاصله به مخزن دیگر می رود آن را متوقف می‌کند. همچنین اگر درب رادیاتور به درستی بسته نشود، ممکن است آب رادیاتور نشت کرده و سرریز شود.

اگر خودروی شما در مدت زمان بسیار کوتاهی آب خود را به سرعت از دست داد، باید سریعا آن را به تعمیرگاه و مکانیک حرفه‌ای ببرید، زیرا ممکن است یکی از اجزای رادیاتور شما آسیب دیده یا شکسته و نیاز به تعمیر داشته باشد. برای رفع سریع مشکل می‌توانید با کارشناسان emdadkhodrofalahi خودروبر تهران تماس بگیرید. مشاوران مجرب ما در اسرع وقت علت مشکل را پیدا کرده و آن را برطرف خواهند کرد.

حمل و نقل خودرو 3 یاتاق ماشین

خودروبر تهران | علل یاتاقان زدن ماشین
خودروبر تهران | علل یاتاقان زدن ماشین | امداد خودرو فلاحی

یاتاقان خودرو به چه معناست و چه باید کرد؟

اگر بعد از شتاب گیری و افزایش عملکرد موتور (با شروع از 1200 دور در دقیقه) صدای تق تق از سمت موتور خودرو شنیدید. می توانید به بلبرینگ خودرو مشکوک شوید. این صدا به برخورد دو فلز با هم شبیه می باشد. در حالی که ممکن است دلایل دیگری برای این صدا وجود داشته باش. اما اگر انتظار بدترین ها را داشته باشید و برای آن آماده شوید، آسیب کمتری خواهید دید.

بهترین کار در این مرحله این است که خودروی خود را متوقف کنید و با خودروبر تهران تماس بگیرید تا در صورت امکان خودرو را بدون روشن کردن موتور به نزدیکترین تعمیرگاه مجاز منتقل کنند.

حمل و نقل خودروبران شبانه روزی در سریع ترین زمان

حمل و نقل خودرو بدون آسیب به خودرو امدادرسانی به تمام مناطق تهران و حومه سرویس 24 ساعته نازلترین قیمت یکی از ارزان ترین یدک کش های تهران می باشد. شرکت یدک کش emdadkhodrofalahi در زمینه یدک کشی و خدمات یدک کش آنلاین، کمک به مشتریان در داخل و اطراف تهران می باشد. خدمات یدک کش ما یدک کشی 24 ساعته و 7 روزه است.

بنابراین می توانید در هر ساعت از شبانه روز با یکی از بهترین خودروبر تهران تماس بگیرید. ما همیشه آماده کمک به شما هستیم.همچنین می توانید برای روش های مطمئن خودروبر کرج به مقاله قبلی مراجعه نمایید.

بهترین روش برای به یدک کشیدن خودرو بعد از تصادف

بهتر است در تصادف خودتان یدک کشی نکنید، خودروبران شبانه روزی ماشین شما را یدک بکشد. افسران و رانندگان باید بدانند که چه میزان خسارت به وسیله نقلیه شما وارد شده و باید در گزارش تصادف پلیس لحاظ شود. پس از تصادف، خودرو اغلب به مکانیک ها و تعمیرگاه ها فرستاده می‌شود که ممکن است استفاده شما از خودرو را برای چند روز محدود کند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید: قبل از یدک کشی باید مدارک را از خودرو خارج کنید.

نتیجه گیری حمل با خودروبر تهران و مواردی که خودرو نیاز به تعمیر دارد

جابجایی انواع خودروهای صفر و کارکرده و با قیمت مناسب و ارزان در تهران و سراسر کشور با بهترین کیفیت را به ما بسپارید. خدمات ما شامل حمل خودرو با تریلر، حمل با جرثقیل و حمل و نقل شخصی هماهنگ شده با سریع ترین زمان ممکن با خودروبران شبانه روزی تجربه کنید.

با افتخار می‌گوییم در هر کجای تهران که باشید با تجهیزات و ماشین آلات مدرن در کنار نیسان تریلر و کادری مجرب و حرفه ای در کنار شما عزیزان خواهیم بود. شعار ما همیشه آماده کمک به خودرو، رفع عیوب فنی خودرو و رساندن شما به نزدیکترین تعمیرگاه معتبر و یا منزل شماست.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *