خودرو سوار بر تریلر-خودروبرکرج

خودرو سوار بر تریلر-خودروبرکرج-امدادخودروفلاحی


خودروبرکرج روش های مختلفی برای جابجایی وسیله نقلیه دارد . اگرچه برخی از آنها برای موقعیت های خاص بهتر از سایرین هستند. تسمه های بکسل می توانند یک روش عالی برای دراوردن وسیله نقلیه از گل ، برف یا ماسه باشند. اما ممکن است برای جابجایی در جاده خوب نباشد.

اما برای کامیون ها یا ماشین های خیلی سنگین یا ضربه دیده مناسب نیست. برای این نوع ماشین ها یک تریلر با کمترین کرایه خودروبر برای یدک کردن در خدمت شما است.

فهرست مطالب

جابجایی با استفاده از تسمه های بکسل توسط خودروبر کرج

نکته های مهم در جابجایی خودرو با خودروبر کرج

نحوه بکسل کردن ماشین با تریلر در استان تهران

در حین جابجایی اتومبیل با خودروبر کرج چه کارهایی انجام دهیم؟

ماشین بعد از تصادف یا خراب شدن به کجا برده می شود؟

هزینه و کرایه خودرو بر  در استان تهران و حومه چقدر است؟

سخنی پایانی با مشتریان ساکن در استان تهران و حومه

 

فهرست تصاویر

یدک کش 1در حال خدمت رسانی

یدک کش 3

یدک کش 4در حال کار

 

عنوان خودروبرکرج
نویسنده عرفان کرمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500
مدت زمان مطالعه 15 دقیقه

 

جابجایی با استفاده از تسمه های بکسل توسط خودروبرکرج

طناب بکسل را جلوی وسیله نقلیه قرار دهید. انتهای طناب بکسل را که  جلوی آن به وسیله نقلیه صدمه دیده وصل می شود ، قرار دهید. سپس در حالی که آن را روی زمین قرار داده و به وسیله نقلیه بکسل کننده متصل است. طول طناب باید به اندازه ای باشد که در توقف های احتمالی 2 ماشین با هم تصادف نکنند.

طناب بکسل را برای پارگی بازرسی کنید. به کادر خودروبرکرج اطلاع دهید. اگر طناب بکسل شما پاره شده یا ریش ریش شده باشد ، ممکن است هنگام شروع به کشیدن پاره شود. تمام تسمه های بکسل را به دنبال هرگونه پارگی بازرسی کنید و در صورت مشاهده پارگی از طناب استفاده نکنید.برای اطلاعات بیشتر با امداد خودروفلاحی در ارتباط باشید.به دفترچه راهنمای وسیله نقلیه خود مراجعه کنید.

با یافتن حلقه بکسل در قسمت جلوی وسیله نقلیه برای بکسل کردن تا کارجابجایی سریع تر انجام شود. جهت اطلاع از روش های ایمن بکسل کردن و کمترین کرایه خودروبر با ما در ارتباط باشید. حلقه های بکسل  همیشه در جلوی وسیله نقلیه قرار دارند و به طور کلی سوراخ های دایره ای از  فولاد ضخیم هستند.

یدک خودروی به روش بکسل-خودروبرکرج
یدک خودرو به روش بکسل-خودروبرکرج-امدادخودروفلاحی

یدک کش 1در حال خدمت رسانی است.

به دفترچه راهنمای وسیله نقلیه خود مراجعه کنید. با یافتن حلقه بکسل در قسمت جلوی وسیله نقلیه برای بکسل کردن تا کارجابجایی سریع تر انجام شود..جهت اطلاع از روش های ایمن بکسل کردن و کمترین کرایه خودروبر با ما در ارتباط باشید. حلقه های بکسل  همیشه در جلوی وسیله نقلیه قرار دارند و به طور کلی سوراخ های دایره ای از  فولاد ضخیم هستند. یدک کش 1در حال خدمت رسانی

وسیله نقلیه بکسل کننده را جلوی طناب قراردهید. سر طناب را به انتهایی ماشین جلویی وصل کرده. بطوری که از استحکام خود طناب و گره ان مطمعن باشید.

وسیله نقلیه بکسل را به آرامی جلوببرید.اگر کمربند علائم پارگی را نشان داد، بلافاصله متوقف شوید. به دستورات مامور  نهایت توجه را داشته باشید. شما با کمترین کرایه خودروبر و بدون خسارت به مقصد خواهید رسید.

تسمه وسیله نقلیه را به سمت وسیله نقلیه بکسل می کند.بنابراین راننده وسیله نقلیه صدمه دیده باید ترمزهای خود را کنترل کند تا در هنگام بکسل از برخورد جلوگیری شود. در هنگام بکسل کردن طناب حتما به حلقه بکسل متصل شود .تا از خسارت بیشتر به ماشین جلوگیری شود.

نکته های مهم در جابجایی خودرو با خودروبرکرج

قبل از اینکه به جزئیات بکسل یک ماشین با ماشین خود بپردازیم ، چند دستورالعمل ساده ارزش بررسی دارد.اول ، وسیله نقلیه بکسل کننده باید بزرگتر و سنگین تر از اتومبیل صدمه دیده باشد ، زیرا به موتور و قدرت ترمزبیشتری نیازدارد.  باما emdadkhodrofalahi در ارتباط باشید.

سوم سوییچ ماشین را در وسیله نقلیه در حال جابجایی در حالت روشن بزارید تا فرمان قفل نشود. نکته آخر اینکه اگر شب رانندگی می کنید ، چراغ های عقب وسیله نقلیه را روشن کنید. تا رانندگان از پشت سر در حالت حرکت اند بتوانند آن را ببینند. از یدک کش های خودروبرکرج مطمعن باشید.

نحوه بکسل کردن ماشین با تریلر در استان تهران

تریلر یدک کش بهترین و امن ترین روش برای بکسل ماشین با ماشین دیگر است. با امداد خودرو فلاحی در ارتباط باشید. در این روش هر چهار چرخ وسیله نقلیه روی تریلر می نشینند. به سادگی ماشین را روی تریلر سوار کرده و آن را با تسمه ها یا زنجیرها ایمن کنید.

برای این روش باید از کامیون به عنوان وسیله نقلیه بکسل کننده خود استفاده کنید. کامیون ها توانایی و ظرفیت حمل ماشین های سواری  یاحتی وانت را دارند. ما با کمترین کرایه خودروبر کار شما را انجام می دهیم. ظرفیت یدک کشی تریلر به عواملی  بستگی دارد، به پیشرانه، فاصله بین دو محور، موتور، اتصالات بستگی دارد.

یدک کش 2

وقتی نوبت به قدرت می رسد، برای بکسل کردن، همه چیز در مورد گشتاور است. به همین دلیل است که کامیون‌های دیزلی نسبت به همتایان بنزینی خود، توانایی یدک کشی بالاتری دارند.

بسیاری از کامیون ها و شاسی بلندها نسبت محورهای مختلفی را دارا هستند. نسبت بالاتر به معنای قدرت کشش بهتر است، اما می تواند به ضرر مصرف سوخت باشد. مصرف سوخت بالاتر یعنی کرایه خودروبر بیشترمی شود.

یدک کردن خدروی گرانقیمت-خودروبرکرج
یدک کردن خدروی گرانقیمت-خودروبرکرج-امدادخودروفلاحی

یدک کش 2

ممکن است پس از تصادف، خودروی شما از جاده خارج شود. اگر ماشین شما غیرقابل رانندگی است، پلیس از شما می خواهد که با یک کامیون یدک کش تماس بگیرید.

شما باید با امدادخودرو تماس بگیرد. در غیر این صورت، شما مجاز خواهید بود که خودروی خود را از صحنه دور کنید. اگر پلیس تصمیم بگیرد که ادامه رانندگی با ماشین برای شما خطرناک است.شما باید ماشین را به پارکینگ ببرید.

در حین جابجایی اتومبیل با خودروبرکرج چه کارهایی انجام دهیم؟

از صحنه تصادف عکس بگیرید. از بیرون خودرو از چندین زوایای مختلف، سایر وسایل نقلیه از چندین زاویه و از داخل خودرو خود عکس بگیرید. این عکس ها می توانند به عنوان مدرک در ادعای بیمه شما و شکایت احتمالی بعدا استفاده شوند.

هر چیز مهمی را از خودرو خارج کنید. به یاد داشته باشید: ممکن است چندین روز طول بکشد تا دوباره به ماشین خود دسترسی پیدا کنید. اسناد ارزشمند یا مهم را داخل ماشین نگذارید.مامورهزینه و کرایه خودروبر راخواهد گفت.

در صورت امکان، یک صافکاری بدنه خودرو پیدا کنید که بتواند ماشین شما را تعمیر کند. اگر محلی نیستید یا وقت کافی ندارید، ممکن است این امکان پذیر نباشد.

بهتر است بدانید پس از تصادف ماشین خود را کجا ببرید، یعنی مکانی که قصد دارید آن را تعمیر کنید. این می تواند یک صافکاری بدنه خودرو باشد که شما می شناسید و به آن اعتماد دارید. یا جایی که راننده خودروبرکرج آن را تایید کرده است.

اگر خودروی شما جاده را مسدود می‌کند یا باعث ترافیک می شود.باید ماشین به کنار جاده بطوری که کروکی و نقشه تصادف به هم نخورد جابجا شود.با امداد خودرو فلاحی در ارتباط باشید.

موقع منتقل کردن خودرو باید حواستان باشد که به بدنه یا زیرو بندی ماشین ضربه ای وارد نشود. اگر چرخ ماشین گیر است انرا جابجا نکنیم .پس قبل از هر کاری باید از بدنه ماشین و تایر ها بازدید کنیم سپس اقدام به جابجایی کنیم.  برای اطلاعات بیشتر به سایتEmdadkhodrofalahi سر بزنید.

 

مدارک را از راننده کامیون یدک کش دریافت کنید. بدانید که آنها ماشین شما را به کجا می برند. چقدر برای کرایه خودروبر پول می گیرند، چه هزینه های اضافی در کنار کرایه دریافت می کنند.

ماشین بعد از تصادف یا خراب شدن به کجا برده می شود؟

وقتی کامیون یدک‌کش می‌رسد، راننده از شما می‌پرسد که دوست دارید ماشینتان کجا برده شود. این می تواند هزینه های اضافی مانند هزینه پارکینگ را در کنار کرایه به خودروبرکرج متحمل شوید. اگر راننده هنگام تصادف اسیب دیده  باشد پلیس ممکن است ماشین را پس از تصادف به نزدیکترین پارکینگ  ببرد.

 

هزینه و کرایه خودرو بر  در استان تهران و حومه چقدر است؟

کرایه به عواملی چون قیمت خودرو و مسافتی که باید جابجا کنیم بستگی دارد.کرایه ماشین هر چه مدل  بالاترباشد بیشتر است .یا هرچه مسافت جابجایی بیشتر باشد باید هزینه بیشتر متحمل شوید . اگرچه ممکن است برخی هزینه های اضافی  دیگر در کنار دستمزد تان اعمال شود.

سوار کردن خودرو بر تریلر-خودروبر کرج
سوار کردن خودرو بر تریلر-خودروبر کرج-امدادخودروفلاحی

مثلا  اگرماشین شما باید درپارکینگ  نگهداری شود.

توجه: ماشین خود را فقط به راننده یدک کشی بدهید که به محل حادثه فراخوانده شده است. هرکسی که قبل آن ظاهر شود ممکن است سعی کند از شما کلاهبرداری کند و باعث ازردگی خاطرتان شود.جهت اطلاع از روش های بکسل کردن باemdadkhodrofalahi در ارتباط باشید.

سخنی پایانی با مشتریان ساکن در استان تهران و حومه

ما در سراسر شهر تهران و حومه در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.در 24 ساعت شبانه روزو 7 روز هفته در حال خدمت رسانی هستیم.با مجهز ترین ماشین ها و بصورت اصولی ماشین شمارا جابجا می کند.

ما دارای کادری مجرب و اموزش دیده هستیم .که شما کمترین نگرانی در مورد جابجایی و بعد از ان نخواهید داشت.افتخار ما اینست که مشتری مداری از اولویت های ما در خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *