خودروبر-امداد خودرو کرج

خودروبر-امداد خودرو کرج-امداد خودرو فلاحی


امداد خودرو کرج (امداد خودرو فلاحی) اعلام می‌دارد. به هر فروشگاه بزرگ کودک بروید و انبوهی از اقلامی را خواهید یافت که هرگز فکر نمی‌کردید به آن نیاز داشته باشید. لباس خواب، لباس خواب با پا، وان کودک  شما آن را نام ببرید. آنها همچنین دارای ردیف و ردیف صندلی های ماشین هستند که همه شبیه به هم هستند. اما آیا آنها هستند؟ اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها پایگاه داده ای دارد. که صندلی های خودرو را بر اساس یک سیستم پنج ستاره رتبه بندی می کند. از نظر امداد خودرو دهقان ویلا که صندلی های خودرو را بر اساس عوامل زیر ارزیابی می کند.

فهرست مطالب:

یک فیلتر PCV چقدر و تا چه اندازه دوام می آورد؟

علائم خرابی فیلتر پی وی سی در خودروی شما

علتی که درب ماشین بعد از رانندگی به شما شوک الکتریکی بدهد؟

API در روغن موتور خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

هر بار که ترمزها تعویض می‌شوند باید مایع ترمز را شست‌وشو داد؟

نتیجه گیری کامل و جامع در ارتباط با مقاله

سوال های متداول شما و پاسخ های کامل ما

فهرست تصاویر:

امداد خودرو دهقان ویلا  1:تصویریک

امداد خودرو دهقان ویلا  2:تصویردو

امداد خودرو دهقان ویلا  3:تصویرسه

یک فیلتر PCV چقدر و تا چه اندازه دوام می آورد؟

تهویه مثبت میل لنگ که به عنوان دریچه PCV نیز شناخته می شود، به کاهش فشار بیش از حدی که در میل لنگ خودرو شما ایجاد می شود، کمک می کند. با استفاده از جریان هوای فیلتر شده، سیستم PCV دود و بخارات را از میل لنگ می کشد. خدمات مارا در تصویر ببینید امداد خودرو دهقان ویلا  1:تصویریک. از نظر امداد خودرو کرج و آنها را از طریق منیفولد ورودی هدایت می کند تا آنها را در محفظه احتراق موتور بسوزاند.

یکی از عوارض جانبی این امر ایجاد خلاء است که به نوبه خود به کاهش نشتی روغن کمک می کند که از دست دادن روغن موتور را کاهش می دهد و به روغن اجازه می دهد تا بهتر روغن کاری کرده و از موتور وسیله نقلیه شما محافظت کند. برای تعیین محل فیلتر PCV، به دنبال منیفولد ورودی بگردید. شیر PCV میل لنگ را به منیفولد ورودی متصل می‌کند. از نظر امداد خودرو دهقان ویلا (emdadkhodrofalahi) دفترچه راهنمای مالک خود را برای مکان دقیق سوپاپ !PCV درمدل ومدل خودروی خود بررسی کنید.

اکثر سازندگان توصیه می کنند که صاحبان فیلتر PCV را حداقل هر 60000 مایل تعویض کنند. اگرچه یک قانون سخت و سریع نیست، اما بررسی مکانیکی عملکرد سیستم PVC شما هر دو سال یکبار می‌تواند به اطمینان از عملکرد صحیح آن کمک کند. مکانیک ها می توانند عملکرد سیستم PVC را با محدود کردن جریان اکسیژن به سوپاپ PVC برای مشاهده تغییرات در سرعت دور آرام خودرو بررسی کنند.

عنوان امداد خودرو کرج
نویسنده هادی رحیمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1539 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

علائم خرابی فیلتر پی وی سی در خودروی شما

فیلترهای پی وی سی با کمک به انحراف بخارات و بخارات لجن ساز از میل لنگ به محفظه احتراق موتور! به کارکرد صحیح موتورها کمک می کند. علائم زیر به شما اطلاع می دهد که چه زمانی فیلتر پی وی سی خودروی شما نیاز به تعویض دارد. عنصر تهویه آلوده است.

عنصر تنفس به فیلتر کردن هوای وارد شده به داخل میل لنگ خودرو توسط سیستم PCV کمک می‌کند. از نظر امداد خودرو دهقان ویلا المنت تنفس از کاغذ یا فوم ساخته شده. و در داخل محفظه فیلتر هوا قرار دارد. افزایش مصرف روغن یکی دیگر از نشانه هایی است که ممکن است دریچه PCV آسیب دیده باشد. کاهش عملکرد موتور، مانند توقف موتور، نیز نشانگر خرابی سوپاپ PVC است.

خودروبری1-امداد خودرو کرج
خودروبری1-امداد خودرو کرج-امداد خودرو فلاحی

امداد خودرو دهقان ویلا  1:تصویریک

علتی که درب ماشین بعد از رانندگی به شما شوک الکتریکی بدهد؟

آیا تا به حال رانندگی با ماشین را یک کار تکان دهنده یافته اید؟. به عنوان مثال، شما فقط در یک روز سرد زمستانی با یک ماشین با صندلی های چرمی رانندگی طولانی کرده‌اید. در مقاله قبلی بخوانید(خودروبر کرج). یک کت پشمی سنگین پوشیده‌ای، از ماشین پیاده شو، و وقتی دستت را روی دستگیره‌ی فلزی در می‌گذاری، «ZZZZzzzztttt!»  انفجاری از استاتیک باعث می‌شود انگشتانت درد بگیرد. تازه از در ماشینت مات و مبهوت شدی.

در زمستان، صندلی‌های چرمی، ژاکت‌های پشمی خودرو و درب‌های خودرو همگی با هم ترکیب می‌شوند. تا شوک‌های الکترواستاتیکی تا 300 ولت یا بیشتر را در روزهای بسیار سرد زمستانی ایجاد کنند. خدمات مارا در تصویر ببینید امداد خودرو دهقان ویلا  2:تصویردو. در آن سطح، برجستگی ها بسیار خوب هستند. در شب، باید بتوانید جرقه های آبی را ببینید که از دست شما به فلز می‌پرند. از نظر امداد خودرو کرج  (emdadkhodrofalahi) حتی یک تکان کوچک 100 ولتی هم کافی است که شما را دچار خجالت کند.

شاید تعجب کنید که چرا اینطور است. علت شامل تفاوت‌های احتمالی در مواد موجود در ماشین شما است. پشم، مانند چرم، یک مولد استاتیک طبیعی است. هنگامی که روی صندلی چرمی ماشین خود بلغزید تا پیاده شوید. و به راه خود ادامه دهید، اصطکاک کت شما با بالشتک صندلی باعث ایجاد بار الکتریکی می شود. بدنه ماشین شما هنوز زمین یا شارژ منفی دارد.

API در روغن موتور خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

از نظر امداد خودرو دهقان ویلا نام API در روغن موتور مخفف American Petroleum Institute است. API بزرگترین سازمان تجارت صنعت نفت و گاز است. در میان وظایف متعدد خود، API بیش از 200000 سند فنی را در سال توزیع می کند. این اسناد استانداردهای فنی و الزامات مورد نیاز برای پیاده سازی استاندارد را مورد بحث قرار می دهد. گسترش API نه تنها صنعت نفت و گاز، بلکه هر صنعتی که به نفت علاقه دارد را در بر می گیرد.

به این ترتیب، API دسته‌هایی مانند استانداردهای !API را برای سنج‌های رزوه دقیق، موتورهای احتراق تراکمی و روغن‌های موتور حفظ می‌کند. از نظر امداد خودرو کرج در میان بسیاری از استانداردهای API، سیستمی است که تضمین می‌کند. روغن موتور محافظت یکنواخت موتور را ارائه می دهد. این سیستم که به عنوان سیستم طبقه بندی SN شناخته می شود و در سال 2010 تأیید شد. جایگزین سیستم قدیمی SM شد. سیستم SN ارائه می دهد.

هنگامی که یک روغن برای مطابقت با استانداردهای SN تأیید می شود، معادل مهر و موم API دریافت می کند. این دونات API نامیده می شود. و شبیه دونات است زیرا استانداردهایی را که روغن مطابقت دارد را مشخص می کند. از نظر بهترین باربری حمل اثاثیه (emdadkhodrofalahi) در مرکز دونات، رتبه SAE را خواهید دید. برای دریافت تاییدیه انطباق کامل، روغن باید به طور کامل استانداردهای ویسکوزیته روغن SAE را داشته باشد. اگر روغنی استانداردهای SAE (انجمن مهندسین خودرو) را داشته باشد، درجه ویسکوزیته مناسب را دریافت می کند. بنابراین، روغنی که به عنوان روغن SAE 5W-30 تأیید شده باشد.

خودروبری2-امداد خودرو کرج
خودروبری2-امداد خودرو کرج-امداد خودرو فلاحی

امداد خودرو دهقان ویلا  2:تصویردو

هر بار که ترمزها تعویض می‌شوند باید مایع ترمز را شست‌وشو داد؟

در حالی که می توان به سادگی روغن ترمز را با تعویض ترمز پر کرد. از نظر امداد خودرو کرج تعویض ترمز بهترین زمان برای انجام شستشوی روغن ترمز است. برای شروع، شما یا مکانیکتان آماده هستید که فلاشینگ ترمز را بدون زحمت انجام دهید. مهمتر از آن، با این حال، هر زمان که ترمزها سرویس می شوند. فرصتی برای آلاینده ها وجود دارد که به سیستم ترمز و در نهایت به روغن ترمز راه پیدا کنند. هر زمان که روغن ترمز شما نامرغوب باشد، خطر خرابی ترمز به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

در اینجا دلایل دیگری وجود دارد که باید هر بار که ترمز خود را تعویض می‌کنید. روغن ترمز خود را شستشو دهید: از نظر بهترین باربری حمل اثاثیه هنگام تعویض ترمز! احتمال ورود رطوبت هوا به سیستم ترمز افزایش می یابد. متاسفانه، رطوبت بدترین دشمن ترمز است. با گذشت زمان باعث تجزیه شیمیایی روغن ترمز می شود و فشار ایجاد شده در خطوط را کاهش می‌دهد. خدمات مارا در تصویر ببینید امداد خودرو دهقان ویلا  3:تصویرسه. همچنین می تواند. سطوح و اجزای فلزی داخل سیستم را زنگ بزند و پوسته شدن بعدی می تواند باعث انسداد شود.

نتیجه گیری کامل و جامع در ارتباط با مقاله

عنصر تهویه آلوده است. عنصر تنفس به فیلتر کردن هوای وارد شده به داخل میل لنگ خودرو توسط سیستم PCV کمک می‌کند. از نظر امداد خودرو کرج (امداد خودرو فلاحی) المنت تنفس از کاغذ یا فوم ساخته شده. و در داخل محفظه فیلتر هوا قرار دارد. افزایش مصرف روغن یکی دیگر از نشانه هایی است که ممکن است دریچه PCV آسیب دیده باشد. کاهش عملکرد موتور، مانند توقف موتور، نیز نشانگر خرابی سوپاپ PVC است. در میان وظایف متعدد خود، API بیش از 200000 سند فنی را در سال توزیع می کند. این اسناد استانداردهای فنی و الزامات مورد نیاز برای پیاده سازی استاندارد را مورد بحث قرار می دهد.

از نظر بهترین باربری حمل اثاثیه در گسترش API نه تنها صنعت نفت و گاز، بلکه هر صنعتی که به نفت علاقه دارد را در بر می گیرد. به این ترتیب، API دسته‌هایی مانند استانداردهای !API را برای سنج‌های رزوه دقیق، موتورهای احتراق تراکمی و روغن‌های موتور حفظ می‌کند. میان بسیاری از استانداردهای API، سیستمی است که تضمین می‌کند.

خودروبری3-امداد خودرو کرج
خودروبری3-امداد خودرو کرج-امداد خودرو فلاحی

امداد خودرو دهقان ویلا  3:تصویرسه

سوال های متداول شما و پاسخ های کامل ما

1.بهترین زمان تعویض روغن خودرو چیست؟

تعویض ترمز بهترین زمان برای انجام شستشوی روغن ترمز است. برای شروع، شما یا مکانیکتان آماده هستید. از نظر امداد خودرو کرج که فلاشینگ ترمز را بدون زحمت انجام دهید.

2.بهترین صندلی برای خودروی شما در زمستان کدام است؟

در زمستان، صندلی‌های چرمی، ژاکت‌های پشمی خودرو و درب‌های خودرو همگی با هم ترکیب می‌شوند.

3.مهم ترین  نکته راجب میل لنگ چیست؟

تهویه مثبت میل لنگ که به عنوان دریچه PCV نیز شناخته می شود، به کاهش فشار بیش از حدی که در میل لنگ خودرو شما ایجاد می شود، کمک می کند. از نظر بهترین باربری حمل اثاثیه (امداد خودرو فلاحی) با استفاده از جریان هوای فیلتر شده. سیستم PCV دود و بخارات را از میل لنگ می کشد.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *