مسافرت نوروزی - امداد خودرو کرج

مسافرت نوروزی - امداد خودرو کرج امداد خودرو فلاحی


امداد خودرو کرج سال خوب و پر برکت را برای شما آرزومند است. عید نوروز در کنار زیبایی، اعیاد و شادی، گاهی میزبان اتفاقات جدی است و خاطرات بدی را رقم می زند. بهتر است قبل از شروع سفرهای نوروزی، مطلع شویم تا با خیال راحت خاطر بیشتر تعطیلات خود را سپری کنیم. در این مقاله از امداد خودرو فلاحی در مورد نکات رانندگی در عید نوروز صحبت میکنیم.

عنوان امداد خودرو کرج
نویسنده علی فکریان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1858 کلمه
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

فهرست مطالب

قبل از سفر برنامه ریزی برای انجام کار ها کنید

از سلامت و وضعیت خودرو خود اطمینان حاصل کنید

راننده خوبی باشید، نکات رانندگی درست را به کار بگیرید

زیاد به قطعات و تجهیزات خودرو خود اعتماد نکنید

هنگام رانندگی در جاده ها به حقوق دیگران احترام بگذارید

حتما هنگام رانندگی بین خطوط موجود در جاده برانید

سعی کنید در هنگام رانندگی قابل پیش بینی باشید

هرگز هنگام خستگی سمت رانندگی کردن نروید!

نتیجه گیری: ایام شیرین نوروز را با رفتار های پر خطر تلخ نکنید.

سوالات متداول در مورد نکات رانندگی در ایام شیرین نوروز

فهرست تصاویر

رانندگی در نوروز 1چک کردن خودرو

رانندگی در نوروز 2رانندگی

رانندگی در نوروز 3خطوط جاده ای

قبل از سفر برنامه ریزی برای انجام کار ها کنید

برنامه ریزی صحیح نقش موثری در افزایش لذت سفر خواهد داشت. در نتیجه، بی برنامگی می تواند سفر را به خاطره ای کمتر دلپذیر تبدیل کند. یدک کش چهل و پنج متری گلشهر آماده خدمت رسانی در ایام نوروز است. به خصوص در ایام نوروز که حجم سفرها بسیار زیاد است، وجود برنامه ریزی اهمیت بسیار بیشتری خواهد داشت. بهتر است قبل از سفر، مقصد خود را مشخص کنید. مسافت هایی را که باید هر روز طی کنید را ارزیابی کنید.

همچنین بهتر است قبل از سفر مناطق گردشگری و مراکز گردشگری مقصد را مشخص کرده است. برای بازدید از آنها برنامه ریزی کنید. اگر قصد اقامت در هتل را دارید، بهتر است قبل از سفر از وجود فضای آزاد مطمئن شوید. با یدک کش چهل و پنج متری گلشهر میتوانید از امداد رسانی جاده در ایام نوروز استفاده کنید. همچنین توصیه می شود یک نقشه کاغذی و الکترونیکی همراه داشته باشید.

از سلامت و وضعیت خودرو خود اطمینان حاصل کنید

ممکن است خودروی شما سالم و بی عیب به نظر برسد. اما شرایط جاده سخت و مسافت‌های طولانی که با سرعت بالا رانندگی می‌کنید می‌توانند فرصتی برای نمایان شدن عیوب باشد. تعمیر و نگهداری و بازرسی منظم می تواند نقش مهمی در کاهش خطر خرابی خودرو در جاده داشته باشد. از خدمات امداد خودرو کرج میتوان به امداد رسانی سیار در هر زمینه ای از خودرو اشاره کرد. میتوانید از تمام مطمئناً ارزش زمان صرف شده برای آن را دارد. (رانندگی در نوروز 1)

گذراندن کنترل فنی نیز از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. زیرا علاوه بر اینکه عدم وجود کنترل فنی می تواند جریمه پلیس را به همراه داشته باشد. انجام کنترل فنی نیز امکان شناسایی ایرادات و ایرادات را فراهم می کند. می تواند وضعیت خودرو را تا حدودی بهبود بخشد.

رانندگی در نوروز 1چک کردن خودرو

چک کردن خودو - امداد خودرو کرج
چک کردن خودو – امداد خودرو کرج امداد خودرو فلاحی

راننده خوبی باشید، نکات رانندگی درست را به کار بگیرید

متاسفانه تعریف راننده خوب برای بسیاری از هموطنانمان تعریف درستی نیست. یدک کش چهل و پنج متری گلشهر آماده خدمت رسانی در جاده های سراسر کشور می باشد. این افراد تعریف راننده خوب را فردی می‏دانند که به راحتی با سرعت بالا رانندگی کند. سبقت بی باکانه انجام دهد و با ماشین حرکات دیدنی انجام دهد. شاید در مسابقات رالی این حرکات با ارزش تلقی شوند. اما فقط یک راننده بد و بی تجربه در هنگام رانندگی در جاده یا شهر چنین حرکاتی را انجام می‏دهد.(رانندگی در نوروز 2)

در سفرهای خانوادگی تنها وظیفه راننده رساندن مسافران بدون ناراحتی، نگرانی و استرس و سلامت کامل به مقصد است. امداد خودرو کرج آماده ارائه انواع خدمات امداد رسانی سیار در هر ساعت از شبانه روز است. راننده ای را می توان راننده خوبی نامید که برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را انجام می دهد. به یاد داشته باشید که یک راننده خوب هرگز استرس جاده را به سرنشینان منتقل نمی کند.

رانندگی در نوروز 2رانندگی

رانندگی - امداد خودرو کرج
رانندگی – امداد خودرو کرج امداد خودرو فلاحی

زیاد به قطعات و تجهیزات خودرو خود اعتماد نکنید

ممکن است خودروی شما کاملا به روز و ایمن باشد و دارای کیسه هوا و ستاره های ایمنی فراوان باشد. شما میتوانید برای تماس با یدک کش چهل و پنج متری گلشهر به وبسایت emdadkhodrofalahi.ir مراجعه کنید. اما این بدان معنا نیست که می توانید ایمنی خودرو را نادیده بگیرید و بی احتیاطی رانندگی کنید. در طول یک سال گذشته ده ها نفر از هموطنان در تصادفات رانندگی کشته و چندین نفر مجروح شده اند.

هیچ یک از این افراد حتی چند ثانیه قبل از تصادف از اتفاق وحشتناکی که قرار بود برایشان بیفتد خبر نداشتند. اکثر رانندگانی که در تصادفات شدید بودند فکر می‏کنند تا چند ثانیه قبل از تصادف همه چیز تحت کنترل آنهاست. با استفاده از امداد خودرو کرج میتوانید از خدمات سیار بی نظیر آن ها بهره مند شوید. توانایی واکنش به موقع را دارند.

اما کوچکترین بی احتیاطی در هنگام رانندگی می تواند به قیمت جان یک فرد و عزیزانش تمام شود. اگر یک ماشین مدرن و به روز رانندگی می کنید، دیگر نباید احساس کنید که نیازی به احتیاط ندارید. سال گذشته، تصادفات سنگین بسیاری از خودروهای با کیفیت که منجر به مرگ دردناک سرنشینان آنها شد، خبرساز شد.

این احتمال وجود دارد که این خودروها در تست های ایمنی نمرات بالایی کسب کرده باشند. امداد رسانی شبانه روزی از خدمات یدک کش چهل و پنج متری گلشهر است. اما باید توجه داشته باشید که تست های ایمنی در سرعت های حدود 60 کیلومتر بر ساعت انجام می شود. خودروها در چنین سرعت هایی رتبه بندی می شوند. در تصادفات با سرعت بیش از 100 کیلومتر در ساعت، حتی ایمن ترین خودروها نیز به آهن پاره تبدیل می‏شوند.

هنگام رانندگی در جاده ها به حقوق دیگران احترام بگذارید

همچنین می تواند به افزایش ایمنی شما در جاده کمک کند. در صورت بروز مشکل در خودرو ها با امداد خودرو کرج تماس بگیرید. هنگام ورود به یک جاده اصلی از یک جاده فرعی، مطمئن شوید که به طور کامل توقف کنید. شاید بدانید که تعداد زیادی از تصادفات فوتی در کشور ما به دلیل توقف نکردن چند ثانیه ای رخ می‏دهد.

بنابراین برای چند ثانیه جان خود و دیگران را به خطر نیندازید و به خطر نیندازید. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، مشاهده صف ها است. اگر در صف طولانی خودروها، فردی از جلو خارج شده و وارد صف شود، باهوش نیست. با یدک کش چهل و پنج متری گلشهر میتوانید خدمات بهروز را با ناوگان دقیق و با تجربه تحربه کنید. برعکس، او به دیگران نشان داده است که موجودی بی سواد، ناخودآگاه و خودخواه است. به حقوق دیگران احترام نمی گذارد و تنها به دنبال منافع خود است.

حتما هنگام رانندگی بین خطوط موجود در جاده برانید

باور کنید نه خطوط جاده برای تزئین کشیده می‏شود. نه دولت پول اضافی برای رنگ آمیزی خیابان ها و جاده ها دارد. خطوط جاده‌ای در تمام نقاط دنیا مانند خطوط قرمز است، عبور از آنها امری بد محسوب می‌شود. برای استفاده از خدمات امداد خودرو کرج به وبسایت emdadkhodrofalahi.ir مراجعه کنید. به خصوص صف های طولانی که مانند دیوارهای محکم برای رانندگان است که نمی توان از آنها عبور کرد.(رانندگی در نوروز 3)

اهمیت خطوط در کشورهای توسعه یافته به حدی است که نه تنها رانندگان به هیچ وجه در خطوط تردد نمی کنند. خطوط موقتی با برچسب های زرد رنگ حتی برای مدت بسیار طولانی در جاده ها کشیده می‏شود. عدم حرکت بین خطوط باعث به هم ریختگی جاده می شود که باعث ترافیک می شود. با استفاده از یدک کش چهل و پنج متری گلشهر در جاده نخواهید ماند. اگر از لاین خارج شوید، به یاد داشته باشید که شاید اگر رانندگان جلویی چنین حرکتی را انجام نمی‏دادند. راه بندانی وجود نداشت که در آن گیر کرده باشید.

رانندگی در نوروز 3خطوط جاده ای

جاده - امداد خودرو کرج
جاده – امداد خودرو کرج امداد خودرو فلاحی

سعی کنید در هنگام رانندگی قابل پیش بینی باشید

یک راننده خوب همیشه سعی می کند در جاده طوری رانندگی کند که رفتارش برای سایر رانندگان قابل پیش بینی باشد. در این صورت میتوانند رفتار مناسبی داشته باشند. مثلا هنگام سبقت گرفتن بهتر است به راننده جلویی اطلاع دهید تا سرعت خود را افزایش ندهد و به چپ منحرف نشود. جهت دریافت خدمات امدادی میتوانید با امداد خودرو فلاحی تماس بگیرید.

زیرا راننده جلویی معمولاً انتظار این حرکت را ندارد. ممکن است ناگهان به سمت راست خود منحرف شود و شما را از جاده پرت کند. ضمناً سبقت گرفتن از سمت راست به دلیل عدم دید کافی برای راننده خودرو بسیار خطرناک تلقی می شود. راهنمای خودرو وسیله ای تزیینی نیست. اما وسیله ای بسیار ضروری است که همیشه باید سایر رانندگان را از نیت خود آگاه کنید.

هرگز هنگام خستگی سمت رانندگی کردن نروید!

شاید باورش برایتان سخت باشد، اما وقتی خسته هستید، بدنتان مقدار زیادی از ظرفیت خود را از دست می‏دهد. همچنین از نظر ذهنی فرد خوابیده با فرد سالم بسیار متفاوت است. بنابراین وقتی فرد خواب آلود است دیرتر متوجه خطرات می شود و بسیار کندتر واکنش نشان می دهد. امداد خودرو کرج (امداد خودرو فلاحی) آماده امداد رسانی در جاده های مختلف است.

نتیجه گیری: ایام شیرین نوروز را با رفتار های پر خطر تلخ نکنید.

لازم است سفر خود را به گونه ای برنامه ریزی کنید که مجبور نباشید ساعت های زیادی پشت فرمان بمانید. لازم است هر از چند گاهی بایستید و چند متر راه بروید تا خستگی و افتادگی از بدن شما خارج شود. اگر هنوز احساس خستگی می کنید، اشکالی ندارد که برای چند لحظه توقف کنید.

سوالات متداول در مورد نکات رانندگی در ایام شیرین نوروز

  • چرا باید برایسفر های نوروزی برنامه ریزی کرد؟

پاسخ: در ایام نوروز که حجم سفرها بسیار زیاد است، وجود برنامه ریزی اهمیت بسیار بیشتری خواهد داشت. شما میتوانید در صورت برخورد با مشکل با یدک کش چهل و پنج متری گلشهر تماس بگیرید. بهتر است قبل از سفر، مقصد خود را مشخص کنید. مسافت هایی را که باید هر روز طی کنید را ارزیابی کنید.

  • علت خودرو و انجام سرویس های دوره ای مناسب برای سفر های نوروزی چه فایده ای دارد؟

پاسخ: ممکن است خودروی شما سالم و بی عیب به نظر برسد. اما شرایط جاده سخت و مسافت‌های طولانی که با سرعت بالا رانندگی می‌کنید می‌توانند فرصتی برای نمایان شدن عیوب باشد. تعمیر و نگهداری و بازرسی منظم می تواند نقش مهمی در کاهش خطر خرابی خودرو در جاده داشته باشد.

  • قابل پیش بینی بودن چه مزیتی برای رانندگی در نوروز و مسافران دیگر دارد؟

پاسخ: یک راننده خوب همیشه سعی می کند در جاده طوری رانندگی کند که رفتارش برای سایر رانندگان قابل پیش بینی باشد. در این صورت میتوانند رفتار مناسبی داشته باشند. مثلا هنگام سبقت گرفتن بهتر است به راننده جلویی اطلاع دهید تا سرعت خود را افزایش ندهد و به چپ منحرف نشود.

جهت مطالعه درباره خنک کننده موتور به مقاله سیستم خنک کننده خودرو از امداد خودرو فلاحی مراجعه کنید.

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *