امدادخودرو کرج

امدادخودرو کرج emdadkhodrofalahi


 

موضوع امداد خودرو کرج
نویسنده مهسا شیاسی
دپارتمان عالی و عالی
تعداد کلمات 1259 کلمه
مدت زمان 12 دقیقه

 

فهرست مطالب

5 اقداماتی که ^امداد خودرو کرج موقع حادثه انجام می دهد چیست؟

9 #خدماتی که امداد خودرو کرج انجام می دهد چیست؟

1.مکانیک سیار

2.یدک کشی و جرثقیل

3.امداد قفل و سوئیچ

4.پنچرگیری

5.امداد باتری و تعویض روغن

6 مورد از @سفارش های امدادگران امدادخودرو کرج!

9 *امزایای کمک از امداد خودرو کرج در هنگام استفاده از آن!

انواع یدک کش هایی که امدادخودرو کرج برای خدمت رسانی دارد

کابل یدک کش خودرو

زنجیر تحت بار

 

فهرست تصاویر

شکل 1 امدادخودرو کرج

شکل 2 امداد خودرو کرج

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

5 اقداماتی که ^امداد خودرو کرج موقع حادثه انجام می دهد چیست؟

به دلیل زیاد شدن ترافیک در اثر استفاده از خودروهای شخصی در شهر، حضور امدادخودرو برای کمک رسانی ضروری است. خدمات امداد خودرو به دو صورت انجام میشود. 1. شرکت هایی که فقط به ماشین های تولید شده خودشان امداد رسانی می کنند. 2. شرکت هایی که به طور جداگانه و به قصد کمک به ماشین آسیب دیده افراد امداد رسانی می کنند. زمانی که خودرو شما روشن نشد و حرکتی نکرد، میتوانید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. امداد خودرو فلاحی در سریعترین زمان خود را به شما میرساند تا مشکل و آسیب خودرو شما را برطرف کند. امداد خودرو کرج از تیم و افراد متخصص، با تجربه، با مهارت، کاربلد، خوش رفتار و متعهد تشکیل شده است. امدادخودرو کرج از جدید ترین وپیشرفته ترین خودروها، تجهیزات و دستگاه ها بهره مند است. خودرو های ما دارای بیمه هستند تا حمل خودرو شما با اطمینان انجام شود. در هنگام نیاز ماشین آسیب دیده شما به نزدیک ترین تعمیرگاه برده می شود. یکی از خودروبر های ما را در (شکل 1 امدادخودرو کرج) مشاهده میکنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

شکل 1 امدادخودرو کرج

9 #خدماتی که امداد خودرو کرج انجام می دهد چیست؟

 1. مکانیک سیار:

مواقعی که خودرو آسیب دیده و شرایط انتقال به تعمیرگاه نیست، از خدمات مکانیک سیار استفاده میشود. به شرطی که در محل حادثه بتوان آن را تعمیر کرد. در هر شرایطی اگر با @emdadkhodrofalahi تماس بگیرید، خود را با تمام تجهیزات پیشرفته به شما می رسانند.

 1. یدک کشی و جرثقیل:

مواقعی که آسیب خودرو زیاد و جدی است، و نمیتوان از مکانیک سیار کمک گرفت. باید خودرو را به تعمیرگاه نزدیک منتقل کنیم. این کار از طریق خودروبرها، یدک کش و جرثقیل مخصوص خودرو انجام میشود.

 1. امداد قفل و سوئیچ:

برخی مواقع ممکن است سوئیچ ماشین را  داخل ماشین جا بگذاریم یا آنرا گم کنیم. پس در بروز این مشکل میتوانید با امداد خودرو کرج تماس بگیرید تا خدمات لازم را انجام دهند.

 1. پنچرگیری:

هنگامی که خودرو شما دچار پنچری شده باشد و نمیتوان انرا به تعمیرگاهی رساند، پنچرگیری سیار امداد خودرو فلاحی در اختیار شماست.

 1. امداد باتری و تعویض روغن:

یکی از مشکلاتی که در بین راه پیش می آید، خراب شدن باتری ماشین است. هنگامی که باتری ماشین خراب شده و ماشین روشن نمیشود باید با امدادخودرو کرج تماس بگیرید. امداد خودرو کرج از یک باتری با کیفیت، مرغوب و عالی که ماندگاری بالایی دارد، استفاده میکند.

 1. تعویض و تعمیر شمع و وایر آن

 2. تامین سوخت برای خودروها

 3. حمل خودرو با حفظ ایمن

 4. دارای کران بری و حمل به سایر شهر ها

7 مورد از @سفارش های امدادگران امدادخودرو کرج!

 1. موقعی که موتور ماشین روشن ویا گرم است، هرگز درب رادیاتور را باز نکنید. چون در این مواقع، سیستم رادیاتور برخی از خودرو ها به هواگیری نیاز پیدا میکنند. علاوه بر آن، به دلیل زیاد بودن دمای آب احتمال سوختگی آن وجود دارد.
 2. جعبه ابزار و وسایل مهم، حتما در خودرو وجود داشته باشد.
 3. قبل از سفر حتما چراغ ها، روغن موتور، باتری، ترمز، ترمز دستی، آب رادیاتور و…ماشین چک شود.
 4. حتما زاپاس و آچار چرخ در هر شرایطی در ماشین وجود داشته باشد.
 5. هنگامی که سرعت خودرو بالا است، دنده را به سرعت و ناگهانی به دنده سنگین تعویض نکنید.
 6. حتما از شارژ بودن تلفن همراه خود قبل از سفر مطمئن شوید و پاور بانک همراه خود داشته باشید.
 7. قبل از سفر، هرگز از داروهایی استفده نکنید که احساس خواب آلودی را به شما دست بدهد.

قیمت یدک کش های امداد خودرو کرج به شرایطی بستگی دارد و برای هر نوع ماشین قیمت ها متفاوت است. به عنوان مثال مسافتی که خودرو توسط یدک کش حمل میشود. نوع و مدل ماشینی که توسط یدک کش حمل میشود، نوع و مدل یدک کش ها. محل و زمان خرابی خودرو و… علاوه براین نوع خدماتی که امدادخودرو کرج انجام میدهند هم بی تاثیر نیست. شرکتی که خدمات را انجام میدهد، سطح خدمات ارائه شده و تجهیزات مورد استفاده هم موثر است. هنگام حمل خودرو های وارداتی و صفر، اگر مشتری بیمه و گارانتی برای حمل ماشین خواست،هزینه جداگانه ای برای آن حساب میشود. می توانید یک نوع از خودرو های یدک کش را در (شکل 2 امداد خودرو کرج) مشاهده کنید

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

شکل 2 امداد خودرو کرج

9 *مزایای کمک از امداد خودرو کرج در هنگام استفاده از آن!

 1. سرعت بالا در خدمات و امداد رسانی
 2. خدمات رسانی به تمام نقاط شهر
 3. متصل به GPS برای امداد رسانی
 4. تعداد بالا امدادگر در امداد خودرو کرج
 5. خدمات و امداد رسانی با کیفیت بالا
 6. امدادگران متخصص و با تجربه و مهارت
 7. خدمات و امداد رسانی همیشگی امداد خودرو فلاحی
 8. ایمنی کامل هنگام استفاده از خودروبر نیسان یدک کشی
 9. مشاوره رایگان تلفنی با@emdadkhodrofalahi

 

یدک کش یکی از کاربردی ترین خودروبر ها برای افراد است. یدک کش های سیار به هر مکانی که درخواست کنید حضور پیدا میکند و مشکل شمارا به سرعت حل میکند. یا می تواند توسط بکسل و یا ماشین چرخ دار، ماشین شما را به مکان مورد نظر منتقل کند. یا مکانی مطمئن و یا به یک تعمیرگاهی که ماشین شمارا تعمیر کند ببرد. نیسان های مخصوصی هستند که یدک کشی سیار به حساب می آیند و ماشین شما را تا محل مورد نظر حمل می کند. در صورت نیاز به یدک کش های سیار، می توانید با @emdadkhodrofalahi تماس بگیرید.

انواع یدک کش هایی که امدادخودرو کرج برای خدمت رسانی دارد:

خودروبر زنجیره ای. خودروبر کامیونی. خودروبر بلند کننده چرخ. یدک کش از قسمت و تجهیزات مختلفی تشکیل شده که از مهمترین اجزای تشکیل دهنده یک یدک کش است. کابل یدک کش خودرو، زنجیر تحت بار، قطعات جک هیدرولیکی، کپسول آتش‌ نشانی. همچنین، انواع چکش ها ، چراغ هشدار دهنده، تجهیزات یدکی، جعبه ابزار و انواع بالابر. امدادخودرو کرج از بهترین و بروز ترین تجهیزات یدک کش بهره مند است.

کابل یدک کش خودرو:

کابل یدک کش خودرو یکی از مهم ترین قطعه یدک کش است. از این کابل برای حمل خودرو آسیب دیده استفاده می شود. پس باید مقاومت زیادی داشته باشد تا آسیب بیشتری به ماشین نرساند. مقاومت کابل باید در برابر سرما، برف، پوسیدگی و ساییدگی بالا باشد تا بتواند در این شرایط خدمت رسانی کند. همچنین عملکرد یدک کش در شرایط زمستانی و سخت بالا باشد. یکی دیگر از ویژگی های کابل یدک کش ایمنی بودن و انعطاف پذیر بودن آن است. امدادخودرو کرج کابل های با کیفیت و بروزی را برای خدمات به شما در دسترس دارد.

زنجیر تحت بار:

زنجیر تحت بار یا زنجیر گالوانیزه دارای درجه مناسبی می باشد که کیفیت بالایی دارد. این زنجیر محصولی است که توسط کشور ژاپن ساخته و تولید شده است. از این زنجیر برای حمل بار های سنگین استفاده می کنند چون مقاومت و قدرت بالایی دارد. می توانید تصویری که خودروبر در حال امداد رسانی است را در شکل 3 امداد خودرو فلاحی) مشاهده کنید.

امدادخودرو کرج
امدادخودرو کرج
emdadkhodrofalahi

شکل 3 امداد خودرو فلاحی

 

 

بدون کامنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *